Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ha megnézek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha megnézek lányokat az utcán /vonaton akkor én lélekben megcsalom a barátnőmet? Rosszul kell éreznem magam miatta?18F

Figyelt kérdés
Sokszor említette már a barátnőm hogy neki milyen rosszul esik hogy én ránézek másra .Annyira szar érzésem van emiatt .

2022. ápr. 22. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen. a pokolra fogsz kerülni emiatt, már hiába gyónod meg
2022. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell, hogy rosszul érezd magad emiatt, teljesen természetes és nem csalsz meg ezzel senkit.

Van akinek a párját zavarja, van akiét nem.


Ő ha lát egy jó pasit, akkor elfordul?

2022. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Nincs azzal baj, ha megnézed. Van szemed.


Csak ha összejössz egy lánnyal, feltételezem,hogy dúl a láv, és nagyon szereted és őt, és nem csak megalkudtál magaddal a kinézetét illetően, hanem tényleg bejött ezért most egy pár vagytok.


Akkor viszont érdemel hűséget, és olyan elköteleződést, hogy ne is alakuljanak ki benned ilyen kérdések, hanem úgymond csak őt lásd.

2022. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi kettes és hármas sokat segített a lelkemnek a válaszotok😀
2022. ápr. 22. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Hűséget fogadtál, nem vakságot. Mondjuk a jelenlétében ne essen ki a szemed, ez azért minimum.

1. alap, hogy hetero férfi figyelmét ÖSZTÖNÖSEN megragadják bizonyos dolgok, ezen nem lehet segíteni.


Másrészt szerintem a barátnőd önbizalmával van nagyon komoly probléma, ha ezt így felveszi, és emiatt komolyabb veszekedéseitek vannak. Ez a szintű féltékenység komoly hatással lehet a későbbiekben a kapcsolatotokra, ha már az probléma, hogy szó szerint ránézel egy másik lányra.

2022. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Inkább azt kéne megkérdezni magadtól, hogy minek vagy azzal a lánnyal, ha ő nem tetszik neked és másokat kell bámulnod. Inkább ne hazudj magadnak és szegény lánynak sem. Valljuk be: csak azért vagy vele, mert ha ló nincs, jó a szamár is, de másokra vágysz!
2022. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy bölcs asszony mondta: Mindegy, hol éhezik meg az ember, csak otthon vacsoráljon.
2022. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz később, ha már most ez van?
2022. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmi gond. Sokan maszturbálnak is titokban. Én is szoktam, mert ha több napig nem tudunk szexelni, akkor muszáj valahogy levezetnem a feszültséget. Ettől még nem szeretem őt kevésbé.
2022. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Hűséget fogadtál, nem vakságot.:)
2022. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!