Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy túllépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy túllépjek rajta es hogy bírjam rá hogy fejezze be amit csinál?

Figyelt kérdés

8 honapos kapcsolatomnak lett vege par napja. Baratnom mindig feltekenykedett az osszes lany ismerosomre sehova se akart engedni bezzeg o ezerrel nyomta az ismerkedest snapchaten es amikor megemlitettem neki hogy legyszives ne addolj vissza mindenkit snapchaten meg neki allt feljebb.

Csinaltam kamu snapet rairtam randon kent kerdezgettem van-e baratja egybol letagadott hogy nincs neki meg ilyenek amin aztan jol osszevesztunk de bekultunk. Mindig az volt a kapcsolatunkban amit o akart amit en akartam azt sose erdekelte de valamiert meg is nagyon szerettem ot sot most is szeretem miutan mar vegleg szakitottunk. Elmentem bulizni a haverjaimmal es mindenfele k.csognek elhordott csak mert jott velem haverom baratnoje is hogy en mitkepzelek magamrol amiert en lannyal mentem el meg ilyenek. Meguntam eltort bennem valami kapocs es letorkoltam ot a sargafoldig ami igen az en hibam volt es nem szerettem volna megbantani ot. De sajnos sikerult es ez miatt szakitottunk. Most meg irogat az ismeroseimnek hogy en mekkora ge.ci voltam vele es azert szakitott velem meg ilyenek.

Igazan rosszul esik nemtudom mit tehetnek most



2022. nov. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engedd el, ne foglalkozz vele?

Borzasztóan gyerek még a csaj, te pedig ennél jobbat érdemelsz.

Kezdj el ismerkedni, nyitni mások felé. Hamar észre fogod venni, hogy nem csak ilyen toxikus pics@k léteznek és ezáltal hamar túl is fogsz lépni rajta.

Fel a fejjel, lesz majd jobb!


20/N

2022. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves? Ilyen 14-15 forma lehet.
2022. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18. Én 22. Utobbi idobe mar azert belem allt mert hogy tul sokat dolgoztam es nem torodtem vele. Pedig mindig mindent megvettem neki hianya semmibol se volt. Es szerintem torodtem vele munkaba is mindig irtam/hivtam ot es amint tudtam taliztam is vele :/
2022. nov. 5. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Kemény. Jó infantilis.
2022. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy ott hagytad, nem kell megbánnod
2022. nov. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen ez a csaj nagyon beteg,neharagudj.

Szerintem jobb is hogy szakítottatok mert tönkre tenne teljesen lelkileg és mentálisan is.

28/N

2022. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!