Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért akarja megtépni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja megtépni a nővéremet az exe húga?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm mondta hogy a nővérem exének a húga nagyon meg akarja tépni a nővéremet, de szerintetek miért? Nem csalta meg az exét az tuti.

Amúgy szerintem nem is tudná megtépni csak a szája nagy, de hogy lehetne ezt kideríteni?



2022. nov. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember, kérdezd meg tőle 🤦🏼‍♀️
2022. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
O is itt irkal kerdeseket, ugye?
2022. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, higgy el minden egyes szót, amit emberek mondanak.
2022. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xp ali ***** válasza:
Mert az exének összetörte a szívét. Majd elmúlik. A kishúg meg lenyugszik.
2022. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi köze van egy húgnak a nővére kapcsolatához? vagy egy bátynak ahhoz hogy a húg mit csináál.. én ezeket sose értettem. Ha nagyon durván elbánnak egy tesóval.. xarrá csalják megszégyenítik megértem... de ezeket a bosszúból nekimegyek mer mi az hogy szakítottatok.. és hogy a tesó még kb dühösebb mint a kapcsolatban lévő :DDD !?!?!?! no sense. Tesó törődj a saját dolgoddal ez a tanácsom. Add át neki. :)
2022. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!