Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyák ti megértenétek ha a 2...

Anyák ti megértenétek ha a 2 gyereketek így elhatárolódna egymástól? Nem kedvelem a nővéremet.

Figyelt kérdés

Féltestvérek vagyunk, ő anyám első házasságából született, én a másodikból. Neki az apja spanyol, ami meg is látszik rajta, külsőre, temperamentumra, mindenre. Spanyol férfihez is ment hozzá, akit szintén nem kedvelek. Ha jönnek hozzák magukkal az egész pereputtyot, én 3-szor voltam kint nem náluk, és utáltam ott lenni, folyton vagy ott vagy 50 rokon fejként 4-5 gyerekkel, mindenki hangoskodik stb. Szóval nem tudok azonosulni azzal a kultúrával, a nővéremmel se szoros a kapcsolatom,semmiben nem hasonlítunk egymásra, el sem szokták hinni, hogy mi féltestvérek vagyunk. Én nem szeretném ha ez a kultúra az életem része lenne, én majd magyar családot szeretnék, és nem szeretnék évente többször smúzolni a spanyol "kiscsaláddal".


Mennyire gáz ez?



2022. okt. 29. 14:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Mjután Magyarországon nézték meg legtöbben a Torrente filmeket, ebből kiindulva sok közös lehet a spanyolokban és a magyarokban🤣
2022. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%
Én nem értem miért savazzátok a kérdezőt, én sem viselném ezt el. Én is megmondanám hogy én balra, ti jobbra.
2022. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Azt értem, hogy nem kedveled annyira a nagycsaládot, a meleget. Én sem.


De a világon semmit nem írtál a féltestvéredről, ami alapján emberileg ne kedvelhetnéd, ami alapján meg kellene szakítani a kapcsolatot. Ezt én szülőként nem tudnám így elfogadni.

2022. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ciki és unszimpatikus a nővérem egész habitusa. Lobbanékony, patetikus, hangos, és a férje azintén, meg adja a nagymenőt,közben meg anyja szoknyáját fogja. A suliban is sokat csúfoltak miatta, hogy olyan mint a cigányok, tök ciki volt. Jól érzik magukat abban a családban, ahol vagy 10en élnek egy fedél alatt, egy lépést nem tudnak tenni az egész rancs nélkül.
2022. okt. 29. 15:26
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Ok nélkül nem érezhet így. Nekem is van egy feltestvérem, szintén nővérem, de ő tett is érte hogy nem szeressem. Egy férj meg gyerek szerintem nem irigyelni való... Azt meg nem tudhatjuk milyen körülmények között él a kérdező.
2022. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Tehát nem egy savanyú pi.csa, értem. látatlanban bírom a nővéredet. Jobb mint egy besavanyodott hisztis, utálkozó ember.
2022. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Megértem hogy idegen az a kultúra neked, és sok, de túlzottnak érzem az ellenszenvet. Szerintem senki nem kenyszeríti rád a spanyol rokonokat. Vagy nálad vrndégeskednek? Akkor ne vállald, vagy mondd meg hogy max a novered a ferje meg a gyerekek jöhetnek. Vagy meglátogatják itthon anyádat te akkor odamész annyi időre amennyire jól esik, ha az egy ebéd akkor annyi. Neked meg nem kötelező kinnt lenni Spanyolországba. Szerintem ez ennyi. Ha valakinek nem tetszik annyira sem mész.

Férjem sem talalkozik túl sokat a trstvérével, nem utáljak egymast, csak mindenki elvan a külön életével. Semmi gond nincs ebből.

2022. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Anyáéknál élek, tehát nrm tudom elkerülni őket mikor jönnek. Én egyáltalán nem megyek már anyáékkal, 3-szor voltam de soha többet, mert nagyon cinkes az egész bagázs.


Ha meg külön köktözöm és saját családom lesz, akkor köszönöm szépen, de senkiből nem kérek abból a családból/kultúrából. Utálom az egész kultúrát, még a zenéjük is føs, felöltözni nem tudnak normálisan, egy rendes programot nem tudnak csinálni 3 másik generáció nélkül.

2022. okt. 29. 15:42
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
Te tényleg nem vagy több egy hisztérikánál.
2022. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
A családod borítékolhatóan boldog lesz ha nem kell elviselniük a képedet.
2022. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!