Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » SOS!!! Mit találjak ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!!! Mit találjak ki a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Még fogadtunk a barátnőmmel ha ő nyer akkor kérhet tőlem bámit, és ugyan ez fordítva. Vegül én nyertem de nem tudok mit kitalálni.

Nem hülyeségre gondolnék, hanem valami romantikusra, érzelmekkel telire. De neki ne csak jo legyen hisz vesztett, de nem akarom megalázni se.


Kérlek segítsetek!!!


A válaszolóknak előre is nagyon köszönöm!



2022. nov. 12. 23:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De mondom hogy nem akarok szexelni, semmi 18+!!!
2022. nov. 13. 09:51
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"A sütés az esetleg szóba jöhet, de én valami másra gondoltam."

Jó, akkor ha nem szex és nem is aranyos dolgok akkor mi?

Lehet jobb, ha felteszünk néhány kérdést.

Kinti vagy benti tevékenység lenne ideális?

Csak kettesben szeretnél vele lenni mikor megcsinálod vagy "lehet mások előtt is"? Mondjuk ha a randin ő fizetne azt lehet mások előtt is, anélkül hogy kellemetlen lenne. De nyilván egy masszázst nem illik mindenki előtt.

Milyen lehetőségeitek vannak? Hol (megye vagy nagyváros), mi mennyire van közel?

Mi az a maximum szint ahol sem te, sem ő nem érzi a dolgot megalázónak? Mi a határ?

Ő milyen személyiség, mibe menne bele?

Eddig miken gondolkoztál, miért vetetted el az eddig felmerült ötleteket?



Amik számomra "büntetések" lennének, de nem sértőek. Ha a párom kedvenc filmjét meg kellene néznem amihez én veszem a nasit. Ki kéne próbálnom a hobbiját. Poénból megkérni a kezét anélkül, hogy ne röhögjem el magam. Masszázst is sokszor kitalált nekem "büntinek". A következő randit én fizettem. El kellett kisérnem szerszámot venni hiszti nélkül. Egy napig csak olyat csináltunk, amihez neki volt kedve. Csináltam neki kaját ő meg "kritizálhatott". El kellett a könyvéből hangosan olvasnom néhány fejezetet, mert "hallani akarta a hangomat". Két copfot kellett csinálnom, mert úgy "cuki" vagyok és tudja, hogy nem szeretek cuki lenni. Hagytam, hogy driftelhessen az autómmal (tudja, hogy utálom mikor vagánykodik, pláne az én kocsimmal). Én fizettem az egyik programra a belépőt.

2022. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
17%
Nézesd vele az m1-et vagy a hír tv-t. Könyörögni fog 10 perc utan hogy inkább had legyen szex a 3 legjobb barátnőjével.
2022. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%
Kérd meg hogy verje ki neked lábbal
2022. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#12

Írtam privátba.

2022. nov. 13. 15:09
 16/19 A kérdező kommentje:

"""Kinti vagy benti tevékenység lenne ideális?"""


-Igazából teljesen mind1, bár az időjárás miatt lehet jobb lenne a benti, de ha a kinti az jobb akkor kint.


"""Csak kettesben szeretnél vele lenni mikor megcsinálod vagy "lehet mások előtt is"? Mondjuk ha a randin ő fizetne azt lehet mások előtt is, anélkül hogy kellemetlen lenne. De nyilván egy masszázst nem illik mindenki előtt."""


-Én is úgy gondolom ahogy te igazából ötlet függő, ami jobban intim(pl csók) azt nyílván nem tv-be akarjuk, a masszázs meg magától éretődő.


"""Milyen lehetőségeitek vannak? Hol (megye vagy nagyváros), mi mennyire van közel?"""


-Nagyobb város az 30km, kisebb az 10km.


"""Mi az a maximum szint ahol sem te, sem ő nem érzi a dolgot megalázónak? Mi a határ?"""


-Ezt kifejtenéd jobban?


"""Ő milyen személyiség, mibe menne bele?"""


-Fhuu hát elég félénk személyiség, de ha már tudja h semmi baj nem lesz akkor megjön a bátorsága.

(Csúszdaparkba nem mer lecsúszni, de ha látja h én vele csúszok, akkor lemer és utána nem lehet elrángatni onnan.)


"""Eddig miken gondolkoztál, miért vetetted el az eddig felmerült ötleteket?"""


-Gondoltam olyanra, h Tiktokon van ilyen h ha látod a nevét akkor újra kell alkotnod a képet, na én erre gondoltam, de az a kép elég cuki/romi, ami nyílván nekem jo, de ez neki nem rossz, nem büntetés.

Ha nem marad más akkor ez lesz, de azért jo lenne valami mást. Meg az is tetszik amit mondtál h 2 napig azt csináltunk amit ő szeretett volna. Na most ez szép és jo, de mit csináljak vele együtt ami nekem jo, neki meg kevésbé, de ne érezze kínosnak a dolgokat.

Itt is mondom hogy nem 18+ dologra gondolok, hanem valami büntetésre, ami lehet cuki, romi, érzelmes.

Az a süti kézsítéses dolog az nem annyira rossz, de fogadáshoz képest semmi, amit mondtál h 1 copfot csinált neked, az jól hangzik, és úgy lenni egész nap velem,(persze lehet h valami más hajstílus, ehhez nem értek)

2022. nov. 13. 21:04
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Föld körüli út
2022. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
49%
Egy erotikus tánc.
2022. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tánctanfolyam, vagy táncolás buliban, koncerten.
2022. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!