Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de nem érzem úgy hogy ez a dolog működik. Próbáltam fenn tartani de így sincs változás. Nincs meg a láng, rengeteget sírok miatta amiért nem olyan a dolog mint elképzeltem. Említettem neki mi bánt, de minden ugyanaz. Úgy érzem nem vagyunk szerelmesek, valami mégis visszahúz az utolsó lépéstől. Szerintetek?

2022. nov. 28. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs értelme. Csak azért, hogy legyen valakid, nem szabad lekötnöd magad. Előttetek az élet. Lesz még ilyen. Ez is egy élettapasztalat.

Kedves búcsút mondanék.

2022. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ez nem egy jó kapcsolat, feleslegesen szenvedsz csak mellette.
2022. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítsatok. Egy olyan kapcsolatban vagy amiben nem érzed jól magad, közben meg ha lezárnátok, lehet jönne valaki akivel igazán jól működne a dolog. De azzal, hogy "lekötöd" magad egy olyan kapcsolatban ami nem jó, elveszed saját magadtól a boldogság lehetőségét.


(Egyébként az, hogy szakítotok nem jelenti azt, hogy mint embert is el kell engedned, maradhattok barátok is akár). Bár ezt nem javaslom, csak saját magának nehezítenéd meg.

2022. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Szakíccccsá
2022. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme folytatni.
2022. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és tanulj inkább. Leszel te még kapcsolatban eleget
2022. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!