Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnék csinálni?😔 Szakítsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni?😔 Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elég friss vele a kapcsolatom. Nagyon imádom, sosem tudtam ilyen jól elbeszélgetni bárkivel, tényleg nagyon cuki lány. Viszont az a gondom, hogy eléggé szeret inni a barátnőivel és NAGYON nem szeretem ha egy lány alkoholizál. Nincs olyan hét, hogy ne inna, múltkor is hányásig itta magát.... próbáltam lebeszélni az alkoholról de nem nagyon megy... de engem ez nagyon durván zavar, hogy ezt csinálja😕

2022. aug. 9. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor szakíts, mert ezt ő biztos, hogy nem fogja abbahagyni.
2022. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele hogy téged ez zavar és hogy nem szeretnéd megmondani,mit is csináljon,de legalább kicsit adjon le a mennyiségből és jobb ha tudja mi az elég neki.

Ha ez nem megy neki akkor ennyi volt köztetek,ez eléggé széttud cseszni egy párkapcsolatot.

2022. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettesel érték egyett. Ha képes legalább egy kicsit mondjuk két hetente inni, akkor az jó.

De ha nem tudja elfogadni a kérésedet, akkor ennek a kapcsolatnak vége

2022. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én még várnék egy picit, hogy komolyabb legyen a dolog, mert minél jobban szeret téged, annál inkább hallgat rád. Ha ez a dolog pár hónap után sem oldódik meg, akkor szakíts
2022. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Passzold le ne nekem, én alkesz vagyok innék vele minden nap.
2022. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak apró dolgok amiket meglehet változtatni a másikban, de van amihez adaptálódni kell, ha ez nem sikerül akkor tovább kell lépni egymáson és ennyi majd jön egy olyan aki jobban megfelel az elvárásaidnak
2022. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kb par ev alatt megunja es vagy kinovi, de addig elég undi dolgokon fog keresztül menni, vagy epp undi dolgok rajta keresztul.

Ha neked ez ennyire ne jon be, mondd el neki es szakíts. Ha jelentesz neki valamit mersekli a ptoblemat, ha meg nem jobb is elobb mint utobb. Te aggódsz érte es fogsz is, egészen addig amig hülyeséget nem csinál... Akkor viszont tönkre mész

2022. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam megmagyarázni neki de azt mondta "én senki kedvéért nem változok meg én ilyenkor vagyok boldog".

Szakítottam vele, most nagyon szar, hogy elvesztettem de szerintem így jobb... én ezt nem tudom elviselni. Nagyon durván megérintette ez, azt vágta a fejemhez "nem is szerettem igazán ha ezt nem tudtam elviselni benne"... hát dehogynem szerettem csak volt egy rossz szokása amiről le akartam szoktatni de hát nem ment...

2022. aug. 14. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad, jól döntöttél. Elég baj az, hogy ő ezt az egészet úgy fogja fel, hogy ő ilyenkor boldog, és ráadásul tiniként.
2022. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!