Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet túllépni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy hirtelen, és csúnya szakításon?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt szakított velem az akkori barátom, csak úgy, szinte a semmiből, ami nagyon rosszul érintett. Szerettem volna legalább szépen elválni egymástól, hiszen fontos volt számomra, és az első barátom is egyben, majdnem egy évig. Másik városban él, szóval nem is találkoztunk azóta, utána egyszer kétszer beszéltünk, akkor sem volt már valami kedves, pedig nem zaklattam, sőt utoljára még ő írt nekem. Aztán kb két hónap után kikövetett pl instagramon, a szokásos tiltogatás, de csak úgy a semmiből, nem is beszéltünk akkor már régóta és ez is nagyon rosszul esett. aztán kiderült, hogy mikor velem szakított már nagyon valószínű hogy valaki mással kavart, pedig pl a szakítás előtt két nappal semmi jele nem volt ennek.

Hogy lehet ezen túllépni?

Porig rombolta az amúgy előtte sem túl magas önbizalmamat és azóta sem tudom elfelejteni

18/L



2022. nov. 29. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát ez nehéz helyzet, életünkben legalább egyszer szinte mindenkivel előfordul ilyen. Én is ateltem.


De már eltelt pár hónap, el fog múlni a rossz érzés hidd el.


Kár hogy ő követett ki, neked kellett volna, a szakítás után. Én nem turtem volna el az ismerőseim között ezek után az biztos.


Szemet pasibol sok van, sanszos hogy sűrűn találkozni velük. (igen, szemét nő is sok van, mielőtt valakinek ez szúr szemet!).


Kosd le magad valamivel, járj emberek közé, hallgass elengedes videókat.

2022. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy segít az idő, de már 4-5 hónap is eltelt és még mindig semmi. És borzasztó ez az érzés
2022. nov. 29. 09:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom... 😰 Eléggé lélekrombolo. Hallgass meg néhány ilyen videót, sok van a neten. Engem azok raktak helyre.
2022. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy azt mondják, annyi idő kell elegendni teljesen, amennyit együtt voltatok. Nekem 2 év volt és bele is telt annyiba. Egy év múlva már sokkal jobb volt, de igazán jól csak 2 év múlva lettem. Addigra már harag sem volt bennem és az új kapcsolata is teljesen hidegen hagyott. Kitartás.
2022. nov. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt nekem is. Mai napig nem tudom mi volt az. Tényleg úgy a semmiből és elég furcsán.

Az ilyenen nehéz túllépni, mert nem lehet rendesen lezárni, kattogsz rajta. Nálam olyan 1 év az ilyen, de az idő megoldja. Meg jó ha beszélsz róla.

2022. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ne hagyj magadnak időt a gondolkodásra. Ha érzed, hogy rosszul vagy, hívj fel valakit, találkozz s barátaiddal, próbálj ki új dolgokat. Annyi a lényeg, hogy csinálj valamit ahelyett, hogy ezen agyalnál.
2022. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

Az az igazsag, hogy a tini szerelem utan mindig szakitas lesz belole.

Persze tisztelet a kivetelnek, de az nagyon ritka

2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ido fog segiteni, ismerkedj masokkal, hobbid csak van…
2022. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Nincs ebben semmi meglepő, 18 évesen mit vártál, örök szerelmet?

Becsajozott és kész. "Aztán kb két hónap után kikövetett pl instagramon, a szokásos tiltogatás, de csak úgy a semmiből" Nyilván az új csaja miatt. Teljesen logikus, nem értem ezért miért kell külön összeomlani.

2022. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vártam örök szerelmet, de ha egyszer mindenedet odaadod valakinek, és az a valaki sokat jelent neked akkor nehéz feldolgozni hogy egyik napról a másikra nincs többé
2022. nov. 29. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!