Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a pasimnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasimnak madárfeje van?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy pintyet! Na, olyan a pasim feje. Egy pinty. Egy madár. Nem tudok ezzel mit kezdeni. De jó teste van. És rendes, okos, és aranyos. Csak madár feje van. A kapcsolat elején azt hittem, jobban fog fejlődni, de ez nem történt meg.


Ti ezzel a helyzettel mit kezdenétek? Szakítanátok? 18/L.



2022. máj. 28. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem jön be neked akkor miért jöttél vele össze?

Én nem szakítanék, mert szerintem nem a kinézet, a legfontosabb, de azt, hogy neked mi a fontos azt csak te tudhatod.(már ha komoly a kérdés)

2022. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Adj neki magot, aztán térdelj.
2022. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

1, hogyne lenne fontos a kinézet. Egy kapcsolat, akkor jó, ha eleve tetszik a másik, kívül-belül egyaránt.


Neki nem egy kis dolog nem tetszik rajta, hanem a komplett feje. Nem egy kis anyajegy van rossz helyen, vagy nem picit nagy a füle, hanem az egész feje nem tetszik neki. De amúgy így nem is értem minek jöttél vele össze, ha ez neked gondot jelent és ennyire nem tetszik.

2022. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Én szakítanék, de nem mondanám el neki, hogy nem tetszik a feje, hanem kitalálnék valami olyat, hogy most már nem vonzódom hozzá úgy, ahogy az elején stb. Légyszi ne rombold le az önbizalmát azzal, hogy madárfejűnek hívod, hanem szakíts vele intelligensen.
2022. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
#4, lehet, hogy részben igazad van, de szerintem sokkal jobb megmondani az igazat, mint hazudni. És nyilván el lehet ezt mondani normálisan is, nem csak úgy, hogy "madárfejű".
2022. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretheted őszintén, ha ez ekkora gondot jelent.
2022. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
5, a kegyes hazugság néha jobb. Nem kell azt tálalni, hogy milyen a feje sehogy sem..
2022. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
37%
Verd ki rá xdd
2022. máj. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
43%

Nah, akinek értenie kell, az érti:

Fékreolvasók klubbja🙋‍♂️

2022. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Szintén Fékreolvasók klubbja 🙋🏼‍♀️😂
2022. máj. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!