Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány azt írja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt írja, hogy "nem ígérek semmit", pontosan mire céloz?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén fogalmaztam meg, meg mindenki más, de! A lényeg,hogy beszélgetek egy lánnyal egy ideje, és elhívtam randira. Azt mondta, eljön, de nem ígér semmit. Ez azt jelenti hogy még nem akar tőlem semmit? Félreértés ne essék teljesen oké, meg én is elsősorban még csak ismerkedni szeretnék vele, de akkor is érdekel azért, mi ezzel a szitu.

19F



2022. dec. 8. 11:23
 1/8 MDaniel98 ***** válasza:
72%
Ez szerintem azt jelenti, hogy még nem tudja, hogy akar-e tőled valamit, majd akkor eldönti, ha találkoztatok.
2022. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Hát, hogy úgy igazán nem tetszel neki, de ad egy esélyt. Valszeg külsőre nem annyira jössz be neki, de a személyiséged még változtathat ezen. D ebből nem következik, hogy nagyon teperned kéne. Úgy értem, ne látszódjon a teperés! :-)

Kedves, vicces és gáláns az lehetsz :-)

50f

2022. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Az is lehet, hogy magára értette. Sokan félnek, hogy csalódást okoznak élőben.
2022. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ez pont azt jelenti hogy lekoptatott és nem megy el a randira.
2022. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy annyira az esete.
2022. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nem ígér semmit.
2022. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
50%
Kapsz egy esélyt,de nagyott kell alakítani.
2022. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Az én olvasatomban (25/L) egyelőre mèg nem érez semmit irántad de ad neki egy esélyt, hátha személyesen bejösz neki. Az is lehet, hogy még nem áll készen egy pàrkapcsolatra.
2022. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!