Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehúz anyagilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éves kapcsolatomban úgy érzem, hogy anyagilag lehúznak.

Lány vagyok (17) párom (18).

Anyagilag nem vagyunk függetlenek.

A családom amolyan pénzzel adunk szeretetet féle, a párom családja sokkalta jobban megélnek, de mégsem adnak annyi pénzt neki ami fedezné az úgymond “szükségleteit”.


A kapcsolatunkban mindig is én fizettem két kezemen megtudnám számolni, hogy mikor vett nekem valamit. Ezzel soha nem volt gondom, ha megtehetem, szívesen megadok neki mindent, persze határokig.


Mostanában egyre többször észrevettem, hogy ezt már teljes kényelembe fordította magának, még akkor is kéri, hogy fizessek ha neki van.


Miután tulajdonképpen tálcán kínáltam ezt neki, nem hibáztatom, de mostmár pofátlan ahogy csinálja.


Mit tehetnék ellene? Beszélni nem akarok erről vele. Csak szembesíteni akarom tettekkel, hogy ez már nem az elfogadható szint.


Köszönöm a válaszokat!



2022. dec. 13. 23:41
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, de egy beszélgetés sokat segíthet.
2022. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!