Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem mindig így magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mindig így magam a barátom közelében?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok a barátom 7 hónappal fiatalabb nálam.

Amikor találkozunk,valahogy mindig kellemetlenül érzem magam.


A fura dolgok egyiket az az

Amikor vele vagyok és találkozunk néhány barátjával,mindig kikerekedett szemekkel néz és nevetve próbál elmenni onnan amilyen gyorsan csak lehet,de ez sok aktusának az egyike. (Valahogy ugy erzem hogy szégyell engem)


Soha nem tud semmilyen programot kitalálni és valamikor fél órát álltunk mert nem volt képes sehova sem elvinni.

Én meg nem szeretem azt amikor én mondom meg hova menjünk és ő fizet...az olyan fura nekem.


Ez ment egy ideje és már kellemetlenül érzem vele magam. Valamikor megcsókolni sem akarom mert undorodom tőle.

Nem foglalkozik magával és a bőre tiszta mitteszer. Pedig semmi nem akadályozza meg abban hogy tegyen azért ahogy kinéz.



Mit tegyek ilyenkor?...

Kérlek legyetek segítőkészek és ne támadjatok mert azzal nem leszek közelebb a megoldáshoz.

Személyes problémákat,megoldásokat és a tapasztalataitokat szeretném hallani.

És ha van tippetek írjátok le.

Köszönöm



2022. dec. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis mért vagy vele? Eszem megáll! A tied is!
2022. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Meg van kotve a kezed? Kotelezo vele lenni? Akkor meg?!
2022. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bizarr.. Mi ennek a lényege?
2022. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakítsatok, abból, amit leírtál, úgy tűnik, egyikőtök se érzi jól magát ebben a kapcsolatban.


Vagy pedig beszélgessetek azokról a problémákról, amiket itt felsoroltál.

2022. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!