Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem ebben a szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem ismerkedni egy borderline lánnyal.

Eddig nagyon jól alakul a kapcsolatunk, viszont nagyon zárkózott és szinte semmit sem akar elmesélni magáról illetve a családjáról. Egyedül azt osztotta meg, hogy van ez a betegsége, és emiatt azt hiszi hogy nem lennék rá vevő.

Türelmes vagyok, de nem tudom hogyan kellene kezelnem a továbbiakban a dolgot, nehogy rossz vége legyen.

Esetleg valaki van/volt hasonló helyzetben? Mi az ami segíthetne?



2022. dec. 23. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ne. Ne ne ne. Súlyos gyógyíthatatlan személyiségzavarossal soha. Csak te fogsz sérülni
2022. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én se javasolnám...
2022. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam együtt egy ilyen csajjal. Fogytam 10 kilót.
2022. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Jellemző a címke alapján azonnal ítélkezni.. ennek is vannak súlyossági fokozatai. És akkor még a borderline a hibás a "nem szeret senki" hozzáállás miatt, amikor ez megy ebben az országban. Vicc kategória, minden emberre a világon 4 diagnózist lehet írni, mert ilyen a DSM. De ugye könnyű a másik felett pálcát törni..
2022. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanolyan emberek egyébként, ugyanúgy viselkednek, mint a többi, de vannak egy-két furcsaságaik. De tényleg, mint minden betegségnek (bár ezt nem nevezném teljesen annak) vannak fokozatai. Egy “normális” ember is ugyanúgy lehúzhat, de azért ismerd ki rendesen.
2022. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Menj bele majd ha lelki sérült leszel nem mi gondunk
2022. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Azert ez nem olyan mint egy skizofrén vagy hasonló....itt vannak trigerek, leginkább magán életet érintően jelenetkezhet bizonyos területeken, de csak meg kell érteni nála mi váltja ki..
2022. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondold át a dolgot. És csak azután reagálj.
2023. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!