Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselkednétek a...

Ti hogyan viselkednétek a helyemben? Ultra gáz a szituáció!

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk a párommal ugyanabban az időpontban, amikor a párom testvére is megy a barátnőjével, ugyanabban a városban de más hotelben foglaltunk szobát. Összesen 2400km az út oda-vissza, kocsival megyünk, út közben mást is meg szeretnénk nézni. Ebből az egészből akkora kavarodás lett,hogy pffff. Ott kezdődött, hogy 2 autóval lett tervezve az út, de 4en vagyunk, ugyanazokat a dolgokat tervezzük megnézni,mint a másik pár. A testvérek megbeszélték,hogy nincs értelme 2 autóval ennyit utazni,menjünk inkább 1 autóval. Nekem ezzel nem is lett volna bajom, vagyis inkább mondjuk úgy,hogy nem repestem a dologtól,de nem fejeztem ki nem tetszésemet. Ugyanis a párom testvérének a barátnője mielőtt összejöttek, még az én páromnál próbálkozott, menjen vele ide-oda, nem értette meg,hogy nem, mert mi akkor már jártunk. Na mindegy is, gondoltam fátylat rá, ha ez a párom tesóját nem zavarja,akkor engem sem. Erre ma mondják a csajnak,hogy mégis 1 autóval utazunk, mire kiverte a dilit,hogy ő inkább kifizeti az üzemanyag felének az árát a párom tesójának,de ne menjünk együtt. WTF???? A fiúk jól összevesztek, mondom jó, ezek után nem akarom a képét bámulni,akkor megyünk külön. Erre 1 órával ezelőtt hív a párom,hogy na mégis 1 autóval megyünk,majd nem kell beszélnem a csajjal, de így olcsóbb sokkal, (ja, mert amúgy csak x városból 2400km, ha 2 autó kell, akkor oda is kell utazni nekik x városig előbb még 1600km-t, minket ott vennének fel a reptéren,és onnan még plusz az az 2x1200). Most mihez kezdjek ezzel a némberrel 8órás kocsiúton? Neeeeee!!!!

2016. máj. 25. 13:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Te sem vagy százas, az biztos.. Talán nyisd ki azt a hatalmas budi méretű szádat, és mondd meg nekik a véleményed. Míg a párod testvérének a barátnője elmondta a véleményét, te a neten pattogsz és ócsárolod. Grat.
2016. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne izgulj rajta.. én is voltam hasonló helyzetben. Amikor én és a párom elmentünk nyaralni és ott találkoztunk az exemmel aki a barátom húgával volt együtt. És nem tudtuk, hogy egyhelyre megyünk. Megbeszéltük, hogy este összefutunk. Rettentően féltem tőle. Végülis a lány is moderálta magát meg én is. Közben jól elvoltunk. Csak add önmagad és ne zavartasd magad a lány miatt.
2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Én már ott elakadtam, hogy mi a fenének mentek ugyanoda, ugyanakkor??
2016. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Egyet értek az első hozzászólóval. Nyisd ki a szád és kultúráltan közöld a csajjal, hogy akinek itt vinnyogni van joga, az te vagy. Emlékeztesd csak bátran, hogy rászállt a palidra, amikor ti már együtt voltatok, szóval jobb, ha visszafogja magát.

Nagyon rossz lehet, hogy két fiú tesó csak azért nem tud együtt egy helyre elutazni, mert a két barátnő szétszedi egymást. Legyél te a normálisabb, ne foglalkozz vele, érezd nagyon jól magad, ő meg puffogjon.

Amúgy hidd el, hogy az egyenes, szókimondó emberektől általában tartanak, úgyhogy nem lesz semmi gáz, csak ne hagyd magad. Ha látod, hogy puffog, mosolyogva kérdezd meg, hogy mi a bajod, mond csak el, mindenkit érdekel...

2016. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Hú, ez a nyaralás elég rosszul indul.Tényleg,nem lehet átrakni a nyaralást már másik időpontba?Mert nyilván közös téma nem lesz,mindenki kínosan fogja érezni magát.Én nem mennék egy autóval,amikor terveztétek akkor is tudták a fiúk,hogy milyen messze mentek,pláne még a nagylánynak áll fejjebb!!!
2016. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azért megyünk ugyanakkor, mert csak ez az egy hét volt megoldható a fiúk cégénél, másik hét nem jó, és azért megyünk ugyanarra a helyre, mert a tesója mondta,hogy menjünk mi is oda,mert ő volt már ott,és milyen szép,mi meg még nem. De direkt nem ugyanabba a hotelba foglaltunk szobát. A csajt csak látásból ismerem, szóval nem tudom megkérdezni,mi a nyűge, max mikor utazunk. Csak nem tudom mivel járok jobban, ha úgy csinálok,mintha nem történt volna semmi,vagy ha kiosztom, hogy vegye észre magát. Nyilván majd adja magát a szituáció,mert ha előttünk is puffog, akkor elmondom a véleményem,csak utána xar lesz együtt utazni ilyen hosszú utat. Visszamondani az utat sajna nem lehet,kifizettük már.
2016. máj. 25. 14:03
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Én elmondanám a páromnak, hogy nem szeretnék együtt jönni-menni egy ilyen hisztis pi...csával, főleg úgy, hogy a kapcsolatunk alatt rá is mászott. A nyaralás a pihenésről, kikapcsolódásról szól, egy ilyen kínos összezárás nagyon tönkreteheti, amit gondolom senki nem akar. Mond el, hogy jobb lenne külön, nem kell egymáshoz alkalmazkodni, nem kell egymás nyafogását hallgatni. Kérdezd meg a párod, hogy ő fordított helyzetben hogy reagálna. Ha neki kéne egy tök kellemetlen másik fiúval együtt nyaralnia csak azért, hogy ne legyen dupla költség a benzin.
2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja, 1-esnek üzenem, hogy kössz a gratulációt, nem itt puffogok, elmondtam a páromnak is, hogy ezek után én nem akarok vele együtt utazni,de hajthatatlan, mert hogy ne legyek ilyan, mint a csaj, meg felejtsem el,nem kötelező vele beszélnem...stb. De szerintem az,hogy nem kezdtem el az elején azon duzzogni,hogy én aztán nem szívok egy levegőt olyannal, aki ráhajtott a páromra, szerintem az nekem plusz pont, mert a helyén tudok kezelni egyes dolgokat.
2016. máj. 25. 14:08
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
és ez miért akkora baj?
2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
A párodnak igaza van. Le kéne szarni. Egy kocsiban ülést kibírsz.
2016. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!