Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Eddig minden kapcsolatomban megcsaltak, szóval elég nehezen bízok az emberekben. Most megtaláltam a megfelelő partnert, nem iszik, ritkán bulizik, nem csajozós típus, én vagyok az első rendes kapcsolata.


Mivel nehezen mutatja ki az érzelmeit, nem igazán tudott kötődni senkihez elég lassan bontakozott ki a kapcsolatunk. Kb. 3-4 hónap rendszeres találkozás, együttalvás után vélte úgy, hogy már a barátnője vagyok. A lefekvéssel is 3 hónapot várt pedig sokszor aludtunk együtt előtte is, szóval tényleg nem siette el. Viszont az ismerkedésünk elején már bemutatott a szüleinek.


1,5 hónapja kavartunk mikor bekerült az egyetemre, ahol megismert egy lányt. Nagyon jóba lettek, együtt tanulnak, együtt buliznak, irogatnak egymással. 1 órára lakik tőlem, szóval a lánnyal emiatt többet találkoznak. Bulizni többen szoktak ez az egy program ami sulin kívüli amúgy nem találkoznak kettesben csak ha tanulni mennek vagy órára járnak. Ettől függetlenül zavar mert egy gyönyörű, okos, művelt lány. A párom a mai napig mondja, ne idegeskedjek ezen csak barátok, engem szeret és nem kell tartani a lánytól. Igazából sosem nézném ki a páromból, hogy megcsalna mert tényleg normális típus, illetve fél éve ismeri már a lányt ha lenne valami köztük biztosan szakított már volna velem, nem?


Sosem vitatkozunk, viszont én emiatt mindig hisztizek. Ha látom, hogy bulizik vele vagy ha látom, hogy írogat a csajjal... Mióta volt több nagy vitánk a lány miatt elkezdett tenni a kapcsolatért, elvisz kajálni, sétálni, állatkertbe, bemutatta a várost, az egyetemet ahová jár minden hétvégéjét nálam tölti, mindig vesz nekem meglepit. Soha nem költött egy lányra se és utál kirándulni de most ő hozza fel mindig a programokat. De egyszerűen annyira féltékeny vagyok a lányra. Nem tudom mit kéne tennem, talán megkérni, hogy mutassa be a lánybarátját? Mert eltiltani nem fogom, de veszekedni sem akarok mindig mert már őt is nagyon zavarja. Mit tennétek ti a helyemben?



2023. jan. 5. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen érthető, hogy ez aggaszt, valószínüleg én is így reagálnék. A legjobb talán az lenne, ha előtted nem beszélne a csajról. Tudom, hogy furdal a kíváncsiság, de ha nem tudsz arról, hogy épp együtt buliznak, akkor idegeskedni sem fogsz rajta. Továbbá annyit igazán megtehetne a barátod, hogy addig nem beszél a csajjal, ameddig együtt töltitek az időt.
2023. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Megértem hogy aggódsz, de próbálj arra gondolni hogy ezzel nem tudod megakadályozni hogy megcsaljon, ha meg akar de a leirtak alapján nem valószínű. Igazából néha beszélnek együtt tanulnak jóba vannak bírja , bulizni mennek néha ebben nincs semmi. Illetve ha akarna valamit a csajtól tényleg valószínüleg már megtette volna és veled meg szakított volna. Addig szerintem nem kell aggódnod amíg mondjuk nem találkozhatnak többször
2023. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
67%
Szerintem a megérzések sokszor nem félrevezetőek, persze van kivétel. Úgy gondolom, ha féltékeny vagy, annak van oka. Nem hiába vannak megérzések :) Páromnak is volt két lány barátja mikor megismerkedtünk és egy pár lettünk, az egyik iszonyatosan irritált és féltékeny voltam. Sokat veszekedtünk miatta, majd egy idő után már tényleg annyi veszekedés volt, hogy megkértem, szüntessen meg vele minden kapcsolatot. Nehezen, de belement. Ha nem tette volna, lehet nem lennénk még együtt. A másik lány barátjával viszont semmi problémám nem volt és nincs is, tartják is a kapcsolatot.
2023. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Hú de zavarna ez engem. Még ha egy ujjal se akarna hozzáérni, a tudat hogy valakivel így elvan, sokkal jobban mint velem, á.. Pedig megcsalás még a határon sincs, engem már most kikészítene.
2023. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Talán nem ide vág pontosan, de azért leírom. Én már idősebb vagyok, van egy nagyon jó lány barátom, már 16 éve ismerem, együtt fesztiválosztam vele, többször is, és sokmindenhová együtt jártunk. Persze akkor nem volt kapcsolatunk egyikünknek se. Mikor szakított és ismét együtt mentünk, rájöttem hogy beleszerettem. Igenám, csakhogy közben megismert egy srácot. A fesztivál után meg ezzel a sráccal kezdett lógni, én kb levegőnek vagyok nézve és ez piszkosul fáj, főleg ennyi idő után. Azt mondja nincsennek együtt, csak jól elvannak, és pl közös fesztivált is szerveztek már a nyárra. Szóval baromira zavar, és igen, féltékeny vagyok. Inkább jöttek volna össze, akkor megérteném hogy ennyire elhanyagol, de mit barát ennyire eltávolodott tőlem, ez nagyon fájó. Vagy őt zavarja amit érzem íránta?
2023. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobb döntés itt az lenne hogy kérd meg hogy hagy ismerhesd meg a lányt. Nekem is pl van egy fiú legjobb barátok mióta az eszemet tudom de még is bemutattam a páromnak hogy ne legyen oka féltékeny kérni mert mi sose lennénk többek mint barátok.
2023. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!