Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnél olyan pasival,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan pasival, akinek sokszor feláll, vagy ez lányként zavarna, amíg még szűz vagy?

Figyelt kérdés
Ez szakító ok lenne, vagy hogy kezelnéd a helyzetet?

2023. jan. 5. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Tini korban (kis túlzással) még a széltől is képes felállni, nem hogy a lányoktól. Ha ez egy csajnak elegendő a szakításra, akkor szerencsére megszabadultál egy olyan lánytól, akinek sosem tetszettél, illetve aki sosem tanult biológiát.
2023. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen normalis miert lenne zavaro
2023. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez inkább elismerést jelent hogy tetszik neki
2023. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy tapasztaltam, hogy örülnek neki.
2023. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon kislány vagy még, ha a szakítás jutott erről az eszedbe, menj játaszni na babáiddal!
2023. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért zavarna ha a szerelmemnek akit szeretek és ezért vagyok vele együtt feláll?Inkább örülök hogy kíván és vonzónak talál ez meg hogy még szűz vagy és ez zavar eléggé gyerekes szóval szerintem ha ez számodra szakításra ad okot inkább ne feküdj le vele.
2023. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Én örülnék neki.

Az a jó ha feláll mert az jelenti bejössz neki, kíván és egészséges.

Meghát fiatal korban a szellőtől is feláll.

Emlékszem tini koromban a melegvizes zuhanytól mindig a plafon fele mutatott.

2023. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NTBS ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon kíván.
2023. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
92%
4 fal közt ez normális, vonzónak tart. Publikumban, ha ezt kimutatja, felhívja rá a figyelmed, az már zavaró lehet, és az szerintem már sok is.
2023. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%
Én leszbi vagyok, és szerintem a fasz undorító. De ha neked bejön, nem értem, mit zavar, hogy áll vagy, nem.
2023. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!