Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves lány vagyok . A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok . A barátom is 16 éves.2 hónapja vagyunk együtt de gyerekkorunk óta jóban vagyunk. Nem tudom eldönteni, hogy feláll neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindennap találozunk a sráccal és mindig érzem ,hogy ott valami kidudorodik de nem tudom eldönteni h felállt-e . Mit kéne érezzek? Nem vagyok ilyen téren témaba. Az biztos h amikor ölelget folyton hozzám simul teljesen meg tapiz is .

2017. szept. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Az is normális lenne ha felállna neki, de lehet hogy csak az alsóban épp úgy van hogy olyan mintha állna.
2017. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
csak merev,de nem áll fel.mivel a nadrág leszorítja nem tud fel állni.felállás akkor van ha nincs rajta nadrág,uram bocsáj, meztelen van.16-évesen ha feláll akkor teljesen a hasára simul.(régi szép idők.)
2017. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Miért kell ezt tudni?

Ez olyan... beteg.

A kérdésre válaszolva, nem normális, ha már attól is feláll neki, hogy lát. A tapizást azt értem, de hogy......Ááá, mindegy.

2017. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem feláll. 18F :D :P
2017. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Miért pontoztatok le?

Gonoszak vagytok.

Így nem fognak hinni nekem a többi kérrdésnél.

2017. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Amkor legközelebb letapiz, Te is tapizd le, mintha csak viszonoznád.

Ha nincs hiba egyiketekben sem, akkor fel fog állni neki, és azt Te észre fogod venni. Ha már eddig eljutottatok, akár ki is verheted neki. Igy megtudod azt is, hogy megfelelöen működik-e.

2022. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!