Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátnőm azt mondja h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm azt mondja h “tökmindegy” akkor utána miért balhézik h nem úgy lett ahogy állítólag ő szerette volna?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 03:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mert egy nőnek sosem mindegy semmi, akkor sem ha azt mondja.
2023. jan. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy vagy fogalmazzon egyértelműen, vagy ne balhézzon.
2023. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neki.
2023. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezt szokd meg. Mind ilyen.
2023. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nők 1. fejezet. Nem tudtad?:D Nem szeretik a másik képébe mondani mi a probléma/mit szeretnének, elvárják a párjuktól, hogy magától értetődő legyen.
2023. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
A barátom is ugyanilyan egyébként, szóval ez nem csak a nőkre igaz😂😂 amúgy igen, a nők nagyrésze elvárja, hogy magadtól tudd, hogy mi a baj (én se vagyok kivétel), ezt jobb, ha megtanulod :D
2023. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert valszeg már elmondta, hogy mit akar, csak nem érdekelt/nem értetted/ nem vetted észre és betudott egy tapintatlan bunkónak, aki nem veszi észre ha baj van.
2023. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Nekem az exem volt ilyen. És itt én vagyok a nő.

Úgyhogy biza férfiakra is jellemző.

2023. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A tok mindegy sokaknal valojaban azt jelenti, hogy egyaltalan nem mindegy, es csinald azt, amit en akarok, kulonben baj lesz :)
2023. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember nagyon nehezen beszél a problémájáról. A nők különösen. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy "mindegy", mint végig gondolni, megfogalmazni, hogy pontosan mi is a problémája. De ez csak részben lustaság szerintem. Sok esetben van egy erős gát is bennük, ami megakadályozza, hogy beszéljenek a problémájukról. Akkor sem tudnak, ha igazából szeretnének. Exemmel ez olyan szinten nyilvánult meg, hogy ha tényleg komolyabb problémája volt, akkor képtelen volt róla beszélni. Egyszer addig faggattam (mert 100%-ig egyértelmű volt, hogy komoly problémája van), míg egyszer csak elkezdett sírni, és akkor elkezdte mondani. Ezután még 2 alkalommal tudatosan is alkalmaztam ezt, amikor éreztem, hogy a kapcsolatunk múlik azon, hogy meg tudjuk e beszélni a problémánkat, és tudatosan addig faggattam, míg megint elkezdett sírni, és akkor elmondta. Nagyon kellemetlen volt számomra is, de egyszerűen nem működött másképp. Muszáj volt sírásig vinnem, hogy beszéljen.
2023. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!