Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyit várnátok egy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várnátok egy lányra míg lefekszik veletek?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki nekem esne nem rólam van szó hanem egy lánybarátomról, akit a csávója folyamatosan a sz*xel zaklat. 4 hónapja vannak együtt, a lány 18 éves a srác 20. A lánynak ő az első barátja, még az első csókját is tőle kapta. Nyilván nem volt még fiúval nem is az a fajta aki kavargat random gyerekekkel, neki ez nagyon komoly dolog. Nem arról van szó hogy évekig várni akar szimplán csak szüksége van egy bizonyos bizalmi szintre ami után meg tudja tenni. 4 hónap után még nem áll készen a csávóka viszont nagyon noszogatja. Szerintem ez nem szép, én anno pl 8 hónapot vártam a barátnőmre és egy pillanatig sem bánom mert simán bepótoltuk azt az időt. Én azt vallom hogy ha valakit szeretünk és nem csak a testét akarjuk akkor lehet rá várni főleg ha nem csak szivatni akarja a másikat hanem tényleg nem áll készen. Viszont elgondolkodtam hogy lehet én vagyok túl érzelmes és ez nem így működik, nem várna mindenki úgy mint én. Szóval ti ilyen helyzetben meddig várnátok a lányra?

2023. jan. 29. 12:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
69%

Legalább 2-3 vagy 3-4 hetet is megadhattál volna. Nem érdekelne hogy még tapasztalatlan. Elég uraim csak 3-5 randit várni maximum.

Akkor is benne lehet a pakliban hogy mégis bizonytalan vagy meggondolja magát. 29/F

2023. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyzetfüggő.

Alapvetően türelmes lennék, ha látom rajta, hogy tényleg szeret. Viszont fél évnél tovább nem húznám azért. Jártam már úgy, hogy azt hittem, csak zárkózott és tapasztalatlan a lány, közben meg mással randizott... 🙄

Az én időm, vágyaim is érnek annyit, mint a lányé.

2023. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11. Ez a viselkedés is eléggé tapintatosan. Megnézem egy szűz lány mit szól ehhez.


Fix elhajt.. :)

2023. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!