Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz erről a fiúról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a fiúról, aki csak akkor tud szerelembe esni ha lefekszik valakivel?

Figyelt kérdés

Szóval ezzel a fiúval egy ideje ismerkedtem/em . Sokszor felhozta a szex témát már az elején is de gondoltam hogy ezek csak szimpla kérdések. Azt kell még tudni hogy neki volt egy barája (nő) aki iránt nem érzett semmit ,de miután lefeküdtek utána szerelmes lett belé. A lány utána elhagyta mivel ő csak egy kalandnak gondolta ezt.Azt mondja hogy ameddig nem fekszenek le ugy erzi nem az ove a lany.

Én mindig mondom neki higy én még nem akarok vele lefeküdni mert nagyon fiatal vagyok(15). Viezont én nagyon szerelmes vagyok belé. Mondtam neki hogy azok akik egyből lefekszenek vele valószínűleg csak AZT akarák és ugyis elhagyják.

A fiú 16 éves.

Szóval mit gondoltok erről a dologról?

Ja erről eddig csak nekem beszélt.


2017. dec. 23. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen nincs, csak nagyon gyerek a kapcsolathoz.
2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagy az Isten állatkertje, s ez a gyerek valszeg onnan szabadult.

Nehogy elhidd ezt a dajkamesét leányom, nem fog az ilyen szerelembe esni senkivel!


20 év múlva fogatlan kamionsofőr lesz, te meg megbecsült feleség, csak légy, kérlek de nagyon, másba szerelmes!

Annyi rendes srác van odakint, ne pazarold ilyenekre az idődet!

2017. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
valószínűleg minden lánynak ezt a dumát adja be, hogy hamarabb lefeküdjenek vele, de azért kíváncsi vagyok, hogy ezzel a szöveggel mondjuk 50-ből hány csaj akad neki horogra xdd nem sokra tippelnék.. bááár, ebben a korban még nagyon sok lány naiv, és vágynak a szerelemre, szóval simán lehet, hogy csak azért belemennek, hogy valaki végre figyeljen rájuk, és úgy érezzék, szeretik őket. te legyél okosabb!
2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

A fiú eljátsza az áldozat szerepét. Biztos vagyok benne, hogy ő hagyta el a lányt és nem fordítva.

Hasonló dolog történt velem. Elhittem neki mindent, azután mentem a levesbe.

Röviden keress másikat.

2017. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Igazi játékos a gyerek :D Tudja, hogy szerelmes vagy belé és ezt megpróbálja kihasználni azzal, hogy rávegyen arra, hogy lefeküdj vele. Oké, elvakít téged a szerelem, de azért legyen eszed, mert a srácnak egyértelműen csak az ágyba kellesz. Ha érezne irántad valamit, akkor tiszteletben tartaná, hogy neked ez még korai és nem ilyen olcsó hazugságokkal próbálna megfűzni téged.


Amúgy tudományos tény, hogy a fiúknál a hormonok miatt a korai szex pont a szerelembe esést nehezíti, míg a lányoknál könnyíti - szóval, érted...

2017. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt szoktam mondani, egyébként akkor szoktam szakitani utána ha nem megy a dolog vele.
2017. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Rettenetes ízlésed van.
2017. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hadd ne írjam le, mit gondolok róla!

Lefekszik neki a lány egyszer-kétszer-háromszor, aztán a kölök sajnálattal bejelenti: keres mást, mert nem jött meg a szerelem.

2017. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél idióta.Csak dugni akar.
2017. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!