Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megeri folytatni vagy eselyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri folytatni vagy eselyt adnom?

Figyelt kérdés

Volt egy parnap mikor ossze vesztunk es elmentem buliba amit mar reg mebeszeltem vele. Ezert o aznap este elment kocsmazni es egesz este velei irogattam mennyire szeretem satobbi.

Par hettel ra beleneztem az uzeneteibe es azt lattam, ahol hanguzenetben elmondja a baratnojenek hogy miket irtam aznap este stb. Es utana a baratnoje megkerdezte tole, hogy azt elmondtad neki, hogy “es azt elmondtad neki, hogy massal csokoloztal?” Erre a valasza az volt hogy errol nem kell tudnom.

Ossze vesztem vele mert felkerdeztem es mondtam hogy hagyjuk a napot holnap megbeszeljuk szemelyesen.

Azt mondta arra hogy azert irta, hohy nem kell tudnom rola, mert akivel nyaron volt srac azzal egy tarsasagba keveredett es beszelgettek elvileg parszot.


Masnap egy oran keresztul a nyakamba zokogott hogy higyjek neki es, hogy o nem csinalt ilyet es az igazat mondja. Elbucsuztam tole, majd mikor mentem a buszra a szokasos helyunkon ult es ott is sirt, mikor oda mentem akkor is az igazat allitotta es tagadta ,hogy barmi is tortent volna. Vegig hajtogatta, hogy o nem akar elhagyni szeret nagyon stb.

Enis nagyon szeretem csak nehez hinnem vagy nem tudom.

Ki mit lat ebben?



2023. febr. 1. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én ott hagynám.
2023. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szlovákok vagytok?
2023. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
"tagadta, hogy barmi is tortent volna" - Egy kérdés a kulcs: vajon a barátnőjének mi okból hazudott volna abban a hangüziben? Én semmi indokot nem látok arra, hogy miért mondta volna ezt a mással smárolós dolgot, ha nem is igaz, szóval minden bizonnyal megtörtént... Ettől függetlenül szerintem a megbocsájtás egy fontos dolog, és abban az esetben adnék neki egy esélyt, ha korábban nem történtek megcsalás-gyanús esetek.
2023. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nálam már az kiverte a bisztosítékot, hogy meghallgattad a hangüzenetet, amit küldött a barátnőjének. Semmi közöd nincs hozzá, még ha a párja vagy, akkor se. Én adnék neki egy esélyt, nyilván az nem oké, hogy ezek után még tagadja, de ha annyira szeretitek egymást, mindent meg lehet beszélni. Az, hogy egy este mikor összevesztetek és ő berúgott aztán mással smárolt, nem jelent semmit se
2023. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!