Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan 1 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve vagyunk együtt a pasimmal és mostanság már egyre gyakrabban szeretne tőlem "olyan" képet kapni de én nem küldök és mindig összeveszünk miatta szerintetek szakítsunk?

Figyelt kérdés
Márciusban lesz 1 éve hogy összejöttünk tudja jól hogy én nem vagyok olyan még egy sima képet is néha néha küldök magamról és nagyon cuki volt megértette nem is kért soha se de mostanság hogy közeledünk az 1 éves fordulónkhoz szinte mindennap kérne hogy küldjek a melleimről legalább polóba vagy a popomról vagy egy bikinis képet legalább. Én nem küldök neki neten keresztül semmit se majd ha talizunk láthat úgy ahogy akar már mondtam neki de nem érti meg és mindig összekapunk ez miatt. Ő most külföldön dolgozik és majd csak áprilisban jön haza. Elgondolkoztam hogy szakítanunk kellene szerintem csak arra kellenék neki nem is szeret engem igazán :/

2023. febr. 12. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Videóhívás nem megy? Ott levetkőzhetsz, stb.
2023. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

1

A video hívást fellehet venni videóra. Ne adj neki hüly* ötleteket.


Először is, hányszor találkoztatok eddig? Az írásodból úgy jött le, hogy nagyon ritkán.

Ez egy nagyon értelmetlen kapcsolat így. Én ugyan 8 évig éltem távkapcsolatban a párommal, mielőtt a férjem lett, de soha nem küldtem neki semmilyen kompromittáló képet, ennyi év után sem és ő ezt maximálisan tiszteletben tartotta.

Kapott rólam egy ballagási fotót, azt nézegetheti. :)

Ha ennyire nem érti meg az óhajod, jobb, ha szakítasz vele.

Csak egy kanos kisfiú.

2023. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
#2-esnek igaza van. Inkább engedd el ezt a scrácot.
2023. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%

2: Lehet, csak körülményesebb, főleg, ha ő is látszik közben. Ugyanis, ha visszaél vele, egyértelmű lesz az elkövető.


Egyébként miért ne? Ha tényleg nem láttátok egymást hónapok óta, ennyit megérdemelne. Persze, lehet ezt játszani, de akkor meg ne lepődj meg, ha majd megcsal.

2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

4


Szóval a férfi ha nem kap csöcsös képet a barátnőjéről, TERMÉSZETES, hogy mecsalja őt? :D

Na itt egy újabb férfi, aki alátámasztja, hogy a férfiak egy része még állatok szintjén van, akik csak az ösztöneiknek tudnak élni.

Én volt, hogy 3 hónapig nem találkoztam az akkor még párommal, mert külföldön dolgozott, mégsem gondoltunk megcsalásra. Érdekes...

2023. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen jársz egy 20as 30as pasival, akivel meg csak nem is találkoztál, ezt nevezed te kapcsolatnak?
2023. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%
5: Ne rikácsolj már. Átlagférfit írtam le.
2023. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
88%

Ami elkezdődik,egyszer véget is ér..egy vagy több ilyen képpel nagyon kiszolgáltatnád magad.Szerintem ne küldj ilyesmit,ha emiatt szakít,annyi esze is van.Jobbat érdemelsz.

Az internet nem felejt..nincs arra szükséged ,hogy a szomszédaid,barátaid,kollégáid lássanak ruha nélkül..mert persze ez zaklatás,de a rendőrség nem tud semmit tenni,neked pedig több lesz mint ciki.

Tudom miről beszélek..nem egy ilyen pasim volt aki maga volt az ördög,amikor elhagytam.és áldom az eszem,hogy nem engedtem ennek a kérésnek sosem.

2023. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Soha nem mutatná meg másnak ne magatokból induljatok ki. Én 16 vagyok ő 20 éves. 5 honapon keresztül mindennap taliztunk. Havi szinten küld nekem költő pénzt is meg mindennap ír nagyon cuki és nagyon szeretem őt csak ezzel a kanosságával nyír ki engem :/
2023. febr. 12. 15:04
 10/26 anonim válasza:
100%

Soha nem mutatná meg..csak ha kidobod valami miatt.akkor ismered csak meg igazán.a kapcsolat eleje szép és jó,de én a helyedben nem hoznám magam ilyen helyzetbe.Lényegében kiskorú vagy..majdnem ennyi idős gyerekem van.én azt mondom,legyen eszed!Egy életen át elkísérnek ezek a fotók ha egyszer belemész ilyenbe...

Egy 41 éves anyuka

2023. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!