Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátommal összevesz...

A legjobb barátommal összevesztem 9 évig voltunk baratok nagyon megváltozott a barátnőmre is ráírt és próbált rámenni a sportot is abbahagyta amit együtt sportoltunk mindent elmondtunk egymásnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon megváltozott a barátnőmre is ráírt és próbált rámenni a sportot is abbahagyta amit együtt sportoltunk mindent elmondtunk egymásnak elválaszthatatlanok voltunk ő 16 éves én 13 testépítésre figyelt mindig küldte a videokat es egyszer megirtam neki hogy lesz*rom erre őmegharagudott letiltott én nagyon szerintetekszeretném ha ujra barátok lennenk :)
2015. okt. 12. 17:42
 1/1 anonim válasza:
Sajnálom hogy ez történt de ha nagyon megbántottad és tényleg nem bocsát meg akkor javíthatatlan. Próbáld személyesen megbeszélni vele ezt a dolgot és bocsánatot kérni és ha dolgod volt éppen akkor akkor mond azt neki ha megértő akkor ebből még lehet barátság. Ha kell még tanács akkor írj priviben! Nem sok idő mire válaszolok.
2015. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!