Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok titeket zavarna ha egy sracnak mar több baratnöje is volt elöttetek?

Figyelt kérdés
Mondjuk titeket nagyon szeretne es törödne veletek. szamitana ez barmit is?
2023. febr. 23. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán zavarna, nekem se ő lenne az első.
2023. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mégis miért zavarna? Azt vágod, hogy a legtöbb embernek nem egy kapcsolata van az életében? Nekem se ő lenne az első
2023. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Engem zavarna, mivel nekem még nem volt kapcsolatom, és ezt egy olyan emberrel szeretném megtapasztalni, akinek úgyszintén én lennék az első.
2023. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Engem igen. Az ilyen fiúk mindig valamelyik exükbe szerelmesek és csak eldobható pótlékot keresnek. Nekem olyan kell, aki tud érezni.
2023. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mennyi és hány éves.Ha 17 éves és volt eddig 2 barátnője nem zavaró,de ha már 9 volt az tényleg gáz és zavaró.
2023. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak a kérdező, de még 1-2 válaszoló is furán gondolkodik. Az megvan, hogy csak tini korban van igazán esély rá, hogy valakinek te legyél az első? 20-30-40-60 évesen már szinte biztos, hogy valakinek volt exe, elvált, netán özvegy. Azért ne dobj el valakit magadtól, mert előtted és van múltja.
2023. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!