Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg engem szeret? A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg engem szeret? A párommal együtt vagyunk 8 hónapja (kisebb szünetekkel). Egyébként régebb óta ismerjük egymást, barátok voltunk. Van egy bizonyos személy, akit nem tudok hova tenni. A párom gyerekkori barátnője sima barátnő.

Figyelt kérdés
Egyszer részegen meg is csalt vele. De váltig állítja borzalmas hiba volt,annyira szeretem bármit tesz nem tudok rá haragudni. Érzem, hogy Ő is és állítja, hogy tényleg megszakította azzal a lánnyal a kapcsolatot de nem tudom, hogy igaz e. Egy pár ruha is van nála a lánytól amit nem akar kidobna. A lány testvérének keresztül vissza akarja adni neki. Na ez is milyen már nem azért.. Teljesen megszállottja lettem annak a csajnak. Féltékeny vagyok és nem tudok ki igazodni már, hogy lehet van olyan amit csak a féltékenység szüleménye. Valamelyik nap is ráírt a csaj. “Össze vagyunk veszve de kellenek az emlékek”. Párom letiltotta egyből, de lehet csak mert ott voltam.. mi a véleményetek? Valami tanács?

2022. szept. 20. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja vagytok együtt, de már megcsalt, már kisebb szüneteket tartottatok. Mondani én is tudom, hogy nagyon szeretlek, el fogod hinni? Nem azért szoktak megcsalás után szakítani mert már nem szeretik a másik személyt, hanem mert nem tudnak bízni benne, ami jelen esetben nálad is fenn áll úgy látszik, mégse szakítottál. Szerintem, ha szeretne tett volna érte, viszont tudja, hogy te nem fogsz semmit csinálni. Ha nincs ló jó a szamár is. Bocsi ha nyers lett.
2022. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeret. Megcsalt, hiteget, és már most szüneteket tartotok, pedig csak 8 hónapja vagytok együtt.


Az a tanács, hogy engedd el. Ha ilyet megtesz veled, még csak barátként sem kedvel, se nem tisztel.

2022. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész kérdés önamitàs mert érzed hogy baj van , erre nem lehet kapcsolatot építeni
2022. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez benned lesz már végig. Én is voltam ilyen helyzetben, bár végül nem emiatt lett vége, de tudom, ha együtt maradunk “megesz” ez az egész, hogy valaki más is van.
2022. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, szerintem...
2022. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért van még nála ruha az extől? És miért akarja vissza juttatni hozzá? Nem mindegy? Ki is lehet egyszerűen dobni. Ott van az ex ruhája, te meg azt kerülgetted idáig vagy hogy?

Ez nem a féltékenység szüleménye. Csak hiszel a szemednek, mi zajlik körülötted.

“Össze vagyunk veszve de kellenek az emlékek” Itt is egyértelmű a ragaszkodás.

Részegen meg is csalt vele. Én elköszönnék és sok boldogságot kívánnék, nyalogassák egymás sebeit, meg pátyolgassák egymást az emlékeikkel együtt.... Ha nem tudsz valakibe bízni, akkor milyen kapcsolat onnantól kezdve?


"mi a véleményetek? Valami tanács?"

Annyi a tanács, ami nem tesz boldoggá engedd el.


"Ő is és állítja, hogy tényleg megszakította azzal a lánnyal a kapcsolatot de nem tudom, hogy igaz e"

Akkor, hogy írt rá???? Hogy szakította meg a kapcsolatot??

2022. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyedben már a megcsalás után azonnal dobtam volna a pasit. Gondolkodj el azon, hogy miben reménykedsz és miért érdemes ebben a kapcsolatban maradnod. Az tök lényegtelen, hogy szereted a srácot, ez nem az ő problémája, hanem a tiéd. Ő nem fog változtatni semmin, mert neki így jó. Be kell látnod, hogy szenvedsz és elveszett a bizalom már a megcsaláskor és valamiért arra vártál, hogy majd varázsütésre visszajön. Évekig emberi kapcsolatok tanulmányozásából éltem és azt tanácsolom, hogy ne a pasidtól várd, hogy majd koptatja másik lányt örökre a kedvedért, ha neki így jó, ahogy van, hanem te lépj. Vagy fogadd el, hogy a másik lány is ott van vagy lépj ki a pasi életéből. Mondanom sem kell, hogy melyik opció a leghasznosabb a számodra. Minden jót.
2022. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!