Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire befolyásol titeket a haver véleménye?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy lány aki tetszik, nagyjából nem volt semmi interakció vele csak pár összenézés. De beszélnél róla a legjobb haverodnak vagy kisebb távolabbinak és mondjuk valamelyik haver tud vagy mond róla valami negatív dolgot, akkor elvesztenéd az érdeklődésed? Az érdekelne hogy saját magad derítenéd ki igaz e és mondjuk elszólítod elkezdtek ismerkedni vagx inkább hiszel a havernak és elengeded a csajt? Vagy max egy kavarás egy buliban pl és offolod?
2023. febr. 23. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
0
2023. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Inkabb megismernem es en akarnam megtapasztalni mi igaz es mi nem.

De mi a teljes sztori?

2023. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lényegében egy buliban figy3ltünk fel egymásra,szemeztünk meg ott volt körülöttem és el is húzta a kezét rajtam. Utána néztem hogy ki ő, hogy hívják stb, és láttam instán hogy van olyan ismerőse (nem olyan közeli szerintem, de nem is olyan távoli) akinek lehet rossz véleménye rólam, esetleg bekamuzhat mindenfélét, mivek volt egy kis "összetűzésem" vele távolabbról.
2023. febr. 23. 23:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit mond a haver. Ha a kutyaja haverjanak a macskájának gazdaja hallotta, hogy... akkor pont telibe szarnám. De ha konkrétan a haverral történt akkor azért elég valószínűnek tartanám hogy tényleg úgy van. Persze embere válogatja, ha tudom hogy az haver egy kényszeres hazudozó akkor nem hiszek neki.
2023. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok dologtól függ. Például, hogy mi maga a negatív dolog. Én javaslatokat mindig elfogadok barátoktól, de a végső döntés az enyém, azt nem befolyásolja senkim
2023. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha normális a csaj, akkor meghallgatja a haver véleményét, utána megkérdezi tőled, hogy igaz-e amit rólad hallott.
2023. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

#6 ezt hogy képzeled el? (Amúgy a kérdező srác, es a lányról hallott dolgokat)

Összenéztetek párszor, de mielőtt elhívnád randira, így: "Figyi már Micuka, azt hallottam hogy múlt szombaton 5 srác vágott partyba egy kocsma mosdójában, ez tényleg igaz?"

Nem hiszem hogy értékelné xd

2023. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lany vagyok és attól tartok hogy ez a távoli haver esetleg olyanokat terjeszt rólam ami nem igaz.
2023. febr. 24. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Te is terjeszthetsz róla olyan dolgokat, hogy egy csomót hazudik, amivel valamennyire blokkolod azokat, amiket ő mond rólad.
2023. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
#9 Az igen, tényleg jól hangzik, hogy hazugsággal védekezzünk a hazugság ellen. Ez aztán biztos hosszú kapcsolathoz vezet majd.
2023. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!