Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan zajlik egy diplomaosztó...

Hogyan zajlik egy diplomaosztó? Milyen ruhában illik menni és milyen ajándékot vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz a párom diplomaosztója, de azon kívül, hogy mikor kezdődik és hogy unalmas lesz nem mond semmit. Hogyan zajlik egy ilyen? Az jó ha vettem neki egy könyvet az érdeklődési köréhez kapcsolódva és abba írok egy rövid levelet vagy üdvözlő/gratuláló lapot. Van egy szép csipke fekete egybe ruhám az megfelel erre a célra egy tavaszi/őszi bokacsizmával és vastag harisnyával? (Nem kockáztatnám a magassarkút és a vékony harisnyát mert nagyon könnyen felfázok)

2015. febr. 24. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha elegáns a ruha (nem pedig k.vás) akkor jó leszel így. Az ajándék is jó.

A testvérem diplomaosztója így zajlott:

Odamentünk (vendégek) kb. 15-20 perccel korábban, mint kezdődött (számítani kell arra, hogy ilyenkor nehezebb parkolóhelyet találni, ha sok épületes az egyetem és még nem sokszor jártatok ott, akkor nem biztos, hogy elsőre megtaláljátok a termet, stb.). Maga az ünnepség: vendégek ültek a helyükön, frissdiplomások bevonultak. Himnusz. Beszédet mondott minden fontosabb fejes, aztán névszerint kiosztották a diplomákat, eskütétel is volt. Beszédet mondott egy alsóbb éves, meg egy frissen végzett is. Aztán megint valami ének, talán újra a Himnusz, pontosan már nem emlékszem. Aztán kivonultak.

Utána kivonultak a vendégek is a teremből, mindenki megkereste a hozzá tartozó diplomást, puszik, gratulációk, fotókhoz pózolás. Aztán mindenki ment amerre dolga volt (mi elmentünk egy étterembe, gondolom a többiek is)

2015. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Nem kvás, még csak nem is testhezálló pcsaszoknya...a szalagavatós ruhám volt.

2015. febr. 24. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Jó, de csipkeruhához nem illik vastag harisnya és a csizma sem.
2015. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát amikor én mentem a barátoméra, fogalmam sem volt, hogy egyáltalán mi az :D hiába kérdeztem nem mondott semmit ő se...én fekete nadrágot vettem fehér inggel, 1 dolog amit rosszul csináltam, hogy nem vittem virágot (nem tudtam, hogy szokás erre is aztán kicsit cikibb volt mikor anyja és tesvére is adott neki)
2015. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Majd meglátom, viszont 20 percet buszozok és felet sétálok a helyszínig, biztos nem fogok magassarkúban és nejlon harisnyába menni :S A nadrággal az a baj, hogy nincs fehér ingem vagy ilyesmi csak matrózblúz.

Akkor vigyek virágot is?

2015. febr. 25. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel srác, szerintem nem feltétlenül kell virág.

Fekete-fehérben sem kell menni, nem a te diplomaosztód, elég csak csinosan és évszaknak megfelelő ruházatban, hogy ne fagyj meg!

2015. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!