Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 16 éves húgom egy 32 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves húgom egy 32 éves férfivel "barátkozik", jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

A húgomat egy pár hete rajta kaptam, hogy egy ismeretlen férfivel levelezget a telefonján(ami meglepett, mert egy visszafogott, csöndes, ártatlan lányról van szó, aki eddig sosem foglalkozott a fiúkkal). Amikor megkérdeztem, hogy ki ő? Azt válaszolta, hogy "semmi közöm hozzá". Egyedül a barátnőjével hajlandó beszélni róla. Tegnap kihallgattam a beszélgetésüket és megtudtam, hogy a húgom találkozott vele és kiderült, hogy 32 éves ráadásul a kezét is megfogta már az első találkozón. Azt is kiderítettem, hogy a férfi egy zene tanár, aki szívesen tartana a húgomnak "magánórát"... Nem hiszem, hogy rendben van az, hogy egy 32 éves felnőtt férfi egy naív 16 éves kislánnyal találkozgat. Tartok tőle, hogy van valami hátsó szándéka. A húgommal beszéltem erről, de ő elhajtott mondván, hogy "nem tudok róla semmit".

Mi a véleményetek erről a 32 éves férfiről? Szerintetek jogosan aggódok vagy túlreagálom a dolgot (és nem akarja kihasználni a húgomat)?



2023. márc. 7. 19:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Nézd meg azt az epizódot a Columboból, Hattyúdal a címe.
2023. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Van ra indok hogy aggodj amiket leirtal
2023. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Aki azt mondja, hogy ne aggódj, az valószínűleg....


A. Harmincas, akinek volt vagy akar ilyen kapcsolatot.

B. Tizenéves, akinek volt vagy akar ilyen kapcsolatot.

2023. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma beszéltem a húgommal és úgy tűnik megértette, hogy egy olyan férfi, aki nála 16 évvel fiatalabb kislányok társaságát keresi veszélyes (lehet). A húgom azt mondta, hogy ő is kezdi megkérdőjelezni a férfi szándékat, mivel, amikor találkoztak a férfi többször is fel akarta hívni a lakásába, hogy megmutassa neki a "gitár gyűjteményét"(ezt csak ma reggel tudtam meg).
2023. márc. 8. 13:09
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Az már jó, ha ő maga is megkérdőjelezi, de mindenképp szólj róla a szüleiteknek, hogy tudjanak róla és hogy segítsenek neki.
2023. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy lehet plátói. Pl. én 17 évesen gitároztam, volt egy kedves, aranyos 12 éves lány, tényleg, szellemileg, érzelmileg érettebb volt kortársainál, de csak 12 volt, szóval megmaradt plátóinak, ezt közöltem vele, aztán egy idő után talált magának egy korabeli srácot.
2023. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Lakásba semmiképp se menjen fel és ezentúl csak olyan helyen "barátkozzanak", ahol több ember is van, nehogy véletlenül erőszakkal vigye magával a csávó.
2023. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg tetszik neki a lány, és fordítva is. Ennyiből még simán lehet rendes srác és össze is jöhetnek, lehet belőle komoly párkapcsolat. Ha a lány jobban megismeri a fiút, fel is mehet hozzá majd, de amíg fél tőle, addig ne.
2023. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

16# Plátói, egy 32 éves férfinál, aki már az első találkozón megfogja a kezét, és aztán meg valami ürüggyel fel akarja hívogatni a lakásába? Ennyire nem lehetsz naiv.

18# Egy 32 éves ember nem "srác", a komoly párkapcsolat meg nem úgy kezdődik, hogy a 32 éves a hozzá képest fele annyi időst a lakásába hívogatja, hogy megmutassa a bélyeg-... pardon, "gitárgyűjteményét".


Kérdező, teljes joggal aggódsz. Remélem, a húgod komolyan kezdi átlátni, hogy itt gond van, és nem csak a te gyanakvásodat próbálja elaltatni. Jobb lenne, ha nem találkozgatnának többet, de ha mégis, akkor tényleg csak nagyon nyilvános helyen. "Jobb" esetben csak elcsábítani és megfektetni akarja a pasas, de vannak ettől rosszabb eshetőségek is... mert ez ugye feltételezi, hogy a húgod bele is menne.

Amúgy a húgodat nem érdeklik, sosem érdekelték a korban hozzáillőbb srácok? Ha igen, akkor ez is egy érv lehet, hogy mi fog róla elterjedni, ha ennek a felnőttnek a babája lesz, mit fognak róla gondolni a hozzáillő korú srácok.

2023. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom azt hogy túlreqgálod mert igenis tisztába kell lennie annak aki ebbe benne van. (Az idősebbel találkozás)

Szóval a férfinak nagyvalószínűseggel lehet hátsó szándéka fóleg hogy magánórát adna. Amúgy meg lehet a tesódnak az idősebbek tetszenek.

2023. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!