Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért "tart meg" mindig a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "tart meg" mindig a lány, amikor összejön másokkal?

Figyelt kérdés
Szóval elég gyakran váltogatja a hímjeit, mondjuk úgy, havonta, általában nem sokat van velük együtt, egy héttől maximum, legdurvább esetben egy hónapig... És mindig "megtart", úgy értve flörtöl velem, nem hagyja, hogy lelépjek, utánam nyúl, és mikor vannak hímjei, akkor sem hagy elmenni, mindig flörtöl velem, utánam nyúl, beszél, üzeneteket küld, képeket, meg minden... Miért teszi ezt?
2023. márc. 9. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem találna mást, akkor téged használna addig.
2023. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De pont, hogy akkor ragaszkodik hozzám igazán, mikor mással van... Mondok példát...


Kirakott egy hímmel egy közös képet... Elkezdek írni neki, marha gyorsan leszedi a képet.


Csinál lájvot a faszival... Amikor meglát, hogy beléptem, gyorsan megszakítja azt.

2023. márc. 9. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mert azonnal lekopnál, ha nem foglalkoznak veled, akkor meg oda a tartalék.
2023. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mondd meg neki egyértelműen, hogy ez zavar téged, és ne gondoljon úgy rád, mint egy tartalékra. Vagy ha ez nem megy, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot és kommunikációt. Legyél határozott.
2023. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De azt nem értem... Hogy miattam miért töröl/rejt el egy képet a faszijával? Mert ebből nekem az jön le, hogy bizonyos szempontból fontosabb vagyok neki az aktuális faszijánál.
2023. márc. 9. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem, nagyon nem ezért. Fél, hogy lekopsz, ha együtt látod őket.
2023. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontosabb lennél, akkor te lennél vele, nem más.
2023. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha fontos lennél neki, nem csinálná ezt. Próbálj vele beszélni erről, de talán jobban jársz, ha elengeded. Próbáld elkerülni, figyelmen kívül hagyni, ha keresne sz@rjál rá.

#4-es voltam

2023. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Hidd el a nőknek fogalmuk sincs mit karnak. Csak idekapnak odakapnak aztán ha uatkoznak meg megkavarják a moslèkosdèzsát.


Volt nekem is ilyen barátnőm vagy mim. Nem tudom minek nevezhetem.


Ès az a legrosszabb ha megkedveled. "Persze egy idő után megkedveled ,mert aranyos meg szèp ,meg nem zavarja ha nyakig benneagy.

Csak ez így èletkèptelen idegesítő ès fájdalmas kapcsolattá fog válni.

2023. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!