Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jobb ha már hozzá sem szólok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha már hozzá sem szólok?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki igazából bárkivel le fekszik (de csak azért hogy kihasználja) mondok egy példát: el akar menni bulizni de nincs kocsija olyan sok pénze sem, legtöbbször le ittatatja magát vagy kábítószerezik. Most is van akivel kb csak ezért kavar.

Közben úgy adja elő magát néha hogy ő a hercegnő meg szerezni sem lehet.


Na nekem is tetszett külsőre, ezeket a dolgokat nem tudtam róla még, hozzám sem szólt addig amíg nem tudta hogy amúgy nálam is van mindig fű és elég jó kocsim van akkor egyből fel csillant a szeme…de én ezt leszartam mert érzelmileg egy kicsit többet éreztem iránta. De nem jól alakult a dolog…normális módon el hívtam randira és puff letörölt/tiltott…olyan szinten haragszok rá…és most hétvégén (nem miatta de talalkozok vele) szerintetek el mondjam hogy egy budos drogos filléres k…va vagy ne is szóljak inkább semmit mert mèg ezt is csak bóknak venné?


2023. márc. 20. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondj neki semmit, nincs értelme, úgysem fog változni.

Max. Saját magadon könnyítenél ezzel.

2023. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondj neki semmit. Te ennél többet érsz.
2023. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd. Őt engedd el minél hamarabb, foglalkozz magaddal és aztán fogsz valaki olyat találni aki meg is érdemel.
2023. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tudod róla ezt, akkor mindenki más is tudja, felesleges ezt mondogatni. Csak hagyd őt.
2023. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Így van…lehet inkább ki sem megyek hétvégén oda csak fel idegesít
2023. márc. 20. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Te is drogozol, erre ledrogoznád?
2023. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem drogozok csak van nálam…mindig kapok, nagyon ritkán használom, de közel sem vagyok az
2023. márc. 20. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Magad minősítenéd, ha belemennél egy ilyen alázásba. Jobb, ha nem foglalkozol vele, attól független, hogy az adott buliba mész e most vagy sem.
2023. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele, nem ér ennyit.
2023. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!