Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szerintem is beteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem is beteg dolog, hogy valakivel 10 hónapot vagy együtt, hirtelen eltűnik, majd egy hét múlva egy másik arccal feltűnik, hogy "élete szerelme"?

Figyelt kérdés
És körülbelül úgy viselkedik, mintha nem is ismerne engem? Mi lehet ez?
2023. márc. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta elmondani hogy vége es úgy volt vele majd leesik neked

nekem legalábbis volt egy hasonló lány tinikoromban

2023. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kibszottul undorító, ebben az esetben. Még ha egy pár hetes, vagy 1-2 hónapos kapcsolat lenne, de 10 hónap után ilyen húzást.
2023. márc. 27. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég gerinctelen gyökér dolog, az biztos. Valahogy próbáld elengedni, mást nem nagyon tudsz tenni.
2023. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ismertem ilyen csajt én is. Az ilyenekben nem lehet megbízni.:/
2023. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
69%
Nem. Érzelmi kultúra hiányára utal.
2023. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők minden bizonnyal már javában kavartak a kapcsolat alatt is.
2023. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ki tudja, mióta volt meg neki ez a másik kapcsolat a hátad mögött , de ne aggódj , pont ugyanilyen gerinctelenül fog a másikkal is viselkedni, de téged akkor már nem fog érdekelni , inkább hálás leszel neki, hogy nem mérgezi tovább az életed. Kár egy percig is sajnálni az ilyet. Ne is agyalj rajta.
2023. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!