Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy barátnőre kell költeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőre kell költeni?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz elköltése ami normális szerintetek, mondjuk egy egy éve tartó kapcsolatban a másik félre?


-szülinap

-valentin nap

-évforduló

-18. Szülinap

-nőnap

Stb


2023. márc. 27. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
amennyit nem sajnálsz.
2023. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
illik de nem kötelező, túl sokat se, lehet jelképes valami is az ajándék,vagy egy élmény ami nem kerül sokba de maradandó és szép emlék marad
2023. márc. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárca, habitus, kapcsolati szint függvénye
2023. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
eleve úgy indul, hogy 10 tevéért becseréled a nőt...
2023. márc. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érdemes előtte megbeszélni a barátnőddel. Mi is megdumáltuk az elején, hogy valentin napra nem költünk, szülinap és évforduló esetében meg van egy limit, ami fölé nem megyünk.
2023. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nőre nem költünk! Pont. Ha valahova mentek, mindenki fizeti a saját részét, esetleg a nő fizetheti a tiédet. Ünnepekkor egy puszival felköszöntöd, az bőven sok.
2023. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez most komoly?

Szerentem az hogy évente egyszer megajándékozodd születés napjára, nőnapon, valentinapon meg adsz egy szál virágot, az még nem anyagi csőd.

2023. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként sosem szerettem, ha nagy összegeket költenek rám (sem baráti, családi, kapcsolati szinten)

Nekem az a nagyobb, ha valaki emlékezik, felköszönt, valami apróságot ad.

Meg van szokva, hogy egy-egy alkalomra könyvet, csokit, ruhát kapok (mint már mondtam a szüleimtől is)

Nem kell egy lányt elkényeztetni, de azt az 1-2 ezer forintot fél évente egyszer-kétszer nem kell sajnálni

2023. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
59%

Miért lett törölve a válaszom???

Minden kapcsolatra költ az ember, anyadnak szülinapra, karácsonyra, névnapra, anyák napjára, ugyanígy bárkire, aki fontos neked.

2023. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
Amennyit tudsz, és akarsz.
2023. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!