Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet túllépni valakin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni valakin?

Figyelt kérdés

Két évig voltunk együtt a barátommal és én nagyon szerettem és még mindig szeretem, hiányzik is, de én szakítottam vele, hiszen nem állt ki mellettem, nem törődött velem, volt, hogy napokig rám se kérdezett. A szakítás óta többször is próbálkozott de már késő, nem bírnám megint átélni azt, amin keresztül vitt

Nem érti miért szakítottunk, szerinte mindent jól csinált és túl magasak az elvárásaim

Most nyilván minden szarnak elhord, rám se néz és mindenkit ellenem uszít

Nagyon szeretem de semmi férfiasság nincsen benne mert sose tudott értem kiállni és sose én voltam neki az első

A baj az, hogy egy helyen dolgozunk és minden áldott nap látnom kell

Látom ha mással van , látom, hogy milyen boldog

Mindeközben én még mindig szerelmes vagyok de tudom, hogy képtelen megváltozni

Hogyan lehet így valakit elfelejteni? Júniusba elköltözök, de addig még minden nap látnom kell

Hogyan lehet figyelmen kívül hagyni?



2023. ápr. 3. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Ne gondolj rá, keress új pasit aki szeretni is fog
2023. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
49%
Ne próbálj rá gondolni
2023. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!