Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érti ezt valaki? Szóval van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? Szóval van a barátnőm, és van egy fickó, aki barátja, és rámászott... Le is smárolta részegen, és mi történt? Most én vagyok a szemét.

Figyelt kérdés

Hát én megbocsátottam neki, de nagyon rosszul esett nekem az eset. A barátnőm emiatt a fickót elküldte a k.anyjába. Letiltotta innen-onnan.


Most a barátnőm "haragszik rám/gyűlöl", mert "szegény srác olyan aranyos" amúgy és most sír sokat. Mi ez? Ezzel most mit kezdjen az ember?


2023. ápr. 11. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Kérj tőle bocsánatot, és hívd el a fickót, hogy befejezhessék, amit elkezdtek!
2023. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha a TE csajod akkor miért nézed jó szemmel hogy MÁS hímekkel is lógjon..?!?!

Nekem pont ezért nem kell egy olyan ribi akinek mem elég egy fiú.

2023. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác aranyos? Vagyis bejön neki
2023. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a csajt, jó messzire.
2023. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a csajt tiltanám le innen onnan és küldeném az qva anyjába. Ne legyél ostoba fos.
2023. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts a csajjal, bejön neki a másik srác.
2023. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor járjon vele, ha annyira aranyos, te meg hagyd ott ezt a ribit. Vajon hány esetről nem tudsz?
2023. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!