Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy elég önbizalom hiányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég önbizalom hiányos csaj kijöhet mondjuk velem?

Figyelt kérdés

A lány (inkább mostanában) de amúgy is eléggé kis bizonytalan, csendes csaj volt..úgy magától semmit nem nagyon csinált..tehát így irányítgatni kell vagy nem is tudom hogy mondjam…szerintem most egy kicsit depis is (de csak feltételezem) mert csak fekete ruhába jár már egy ideje, pedig nem szokott, nem is nagyon mer megszólítani sem engem…pedig régen kavartunk. Akkor már igen ha én szólok hozzá..tehát úgy rendben van..jól is néz ki. De nem tudom mit csináljak (mármint hogy megint probálkozzak nála)


Valószínűleg össze is jönne amúgy, de nem tudom mit csináljak. Én egy kicsit karakánabb vagyok…tudok irányítani meg idősebb is vagyok nála. De nekem is vannak olyan napjaim amikor full kiesik a kontrol a kezem közül…úgy magabiztos vagyok egy az egybe meg szoktam mondani mit akarok aztán vagy sikerül vagy nem (mostanában nem igazán szokott bejönni) szóval nem akarom adni neki az alfahímet…hanem így óvatosan? Közeledjek azért felé? Szerintem tudnánk egymással valamit kezdeni…csak nem tudom hogy ő most kb milyen állapotban van (nem jóba) de nem tudom mi a baj…


2023. ápr. 13. 11:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem halt meg senkije nem azért hord fekete ruhákat
2023. ápr. 13. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
vidd el death metál koncertre, az tuti bejön neki
2023. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"pedig régen kavartunk"


Erről kicsit több infó? Kulcsfontosságú lehet a sztori szempontjából. Hogy történt ez a kavarás?

2023. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni vele, hátha neked elmondja a probléma okát.
2023. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden volt csak szex nem (ez volt a kavarás) ő össze jött egy sráccal ezután nem tudom kivel, de már nincsenek együtt..én meg úgy voltam vele hogy akkor már nem is érdekel…csak most újra feltűnt
2023. ápr. 13. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, miért viselkedik úgy ahogy. Ha még szimpatizál veled akkor meg fogja osztani, egyébként meg ne foglalkozz vele.
2023. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Igen.
2023. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor marad egy talán...majd ha látom rajta hogy kicsit nyitottabb vagy valami.

Mostanában elég sokszor estem pofára...nem hiányzik még 1 :D

2023. ápr. 13. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Inkább hagyd békén szegény lányt. Szerinted nem zavaró neki ez a sok farok aki ismerkedni akar vele? Tuti leszbi lesz ő is annyira sok fsz akarja.
2023. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!