Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 lány akar velem össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lány akar velem össze jönni..vagy valami de én nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik egy normális, szép értelmes csaj..csak kicsit depis.


A második az egy kicsit vadabb..de amúgy ő sem vészes nyugis (vele van a legtöbb közös bennünk)


A harmadik az egy ilyen egy éjszakás fullos csaj..de csak a pénzt stb nézi. Tehát ribi


Én már konkrétan döntés képtelen vagyok..mert amúgy egyedül sem vagyok magányos. Sőt amióta egyedül vagyok csak egy éjszakásaim voltak..de se komoly sem ilyen alkalmi nem boldogít :d


Nem tudom hogy írjam le…szerintetek az első lenne a legjobb mégis ha úgy van ?


2023. ápr. 16. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Uh, tényleg, amit a #9 es ír valahogy elkerülte a figyelmem


"de se komoly sem ilyen alkalmi nem boldogít"

Akkor inkább hagyd szegény lányokat

2023. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Semelyik sem érzekel igazán érzelmileg , mindegyiket megdugnád , viszont ha kapcsolatot akarsz akkor a legmegbízhatobbat valasztanam a helyedben.
2023. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem addig egyikkel se jöjj össze, ameddig semmi vonzalom nincs a dologban.
2023. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"3 lány akar velem össze jönni.."

Álmodozzá', öcsém...

2023. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az életem és a szexuális vágyaim évtizedekben és nem egy éjszakában fejezhetők ki. Engem nem tud kielégíteni egy éjszaka vagy tizenöt perc, rövid ideig se.
2023. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 19/ff válasza:

Add mind a hármat nekem (insta?)

Vagy rendezz egy iszap birkózást és aki életben marad ő az iagzi

2023. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!