Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 lány akar velem össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lány akar velem össze jönni..vagy valami de én nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik egy normális, szép értelmes csaj..csak kicsit depis.


A második az egy kicsit vadabb..de amúgy ő sem vészes nyugis (vele van a legtöbb közös bennünk)


A harmadik az egy ilyen egy éjszakás fullos csaj..de csak a pénzt stb nézi. Tehát ribi


Én már konkrétan döntés képtelen vagyok..mert amúgy egyedül sem vagyok magányos. Sőt amióta egyedül vagyok csak egy éjszakásaim voltak..de se komoly sem ilyen alkalmi nem boldogít :d


Nem tudom hogy írjam le…szerintetek az első lenne a legjobb mégis ha úgy van ?


2023. ápr. 16. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz dönteni, akkor egyik iránt sincsenek elég erős érzelmeid, ami nem jó jel. Ha eddig is voltak kalandjaid, akkor a harmadikat elviheted egy körre, kapcsolatra meg azt válaszd majd, akihez jobban fogsz vonzódni.
2023. ápr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Rendezz köztük egy iszapbírkózást amelyik győz azzal leszel.

Na szerinted az első lesz a győztes?

2023. ápr. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha egyéjszakás kell, akkor az első. Ha racionálisan próbálsz választani, akkor szerintem a sorrend: 2, 1, 3


Először ismerd meg őket jobban, aki iránt a legtöbbet érzed, annál kezdeményezz.

2023. ápr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyik sem jön össze
2023. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármelyikük iránt is éreznél valamivel többet, nem kéne választáson gondolkodni. Ha ezen gondolkodsz, az már régen rossz.
2023. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tudsz dönteni, akkor egyik sem érdekel igazán.

Én mondjuk a másodikat választanám. Az első depis, a harmadikat meg a pénz meg az éjszaka érdekli.

2023. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el őket. Pihenj egy kicsit.
2023. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Most dicsekszel?


Amúgy szerintem 1.

2023. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"de se komoly sem ilyen alkalmi nem boldogít"

Ezt az egy őszinte mondatot találtam a dicsekvésedben.

2023. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1.

Vagy

2.


Én az első depis csajjal érezném jól magam, hasonlítana rám. De ha te a vad fajtával van több közös veletek, akkor azzal éreznéd jól magad szerintem.

2023. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!