Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » De egy kicsit direkt idegesít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De egy kicsit direkt idegesít amúgy ez a lány?

Figyelt kérdés

Nem volt még köztünk semmi mert azt hazudta hogy van barátja (már ez idegesített) de jólvan mondom rá hagyom…erre likeol mindenem, nézi a napjaim. És amúgy k..ára el is lennénk mi ketten. De ilyen ideget rak belém néha a szövegével “ha egy nőnek adsz házat ad otthont, ha adsz neki mosolyt oda adja a lelkét, ha megbántod ad egy kupac szart”vagy valami ilyesmi..nem is a szöveg hanem hogy adsz adsz és adsz…amikor mindene megvan basszus. 2 kocsi amíg nekem 1 van..kb 40 milliós ház..drága hobbik meg minden.


Na és az a baj hogy semmi értelmét nem látom ennek a lánynak és idegesít de közben meg bírom is mert nagyon passzulunk amúgy egymáshoz..de inkább hagyjam ?


2023. ápr. 18. 02:26
 1/5 hungarikum_202 ***** válasza:
85%

Ahogy Zsozé is mondta az egyik RP-be, a nő csak az ideget bassza beléd :D


Amúgy, ha ennyire toxic, akkor hagyd ott a picsába, találsz nála különbet.

2023. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, egy ido utan nem fogod birni.

Keresd mast. Vagy maradjatok szexkapcsolatban, ha o is benne van.

2023. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Amennyiben már az “ismerkedés” alatt ilyen nehezen tudod ezt kezelni, úgy a későbbiekben sem lesz jobb. Ezek a dolgok nem sűrűn szoktak megváltozni.

Ez nem egyik vagy másik fèl hibája, csupán attól mert valakivel 100 dologban összhangban vagytok, mèg lehet 3 dolog, ami tönkre veri az egészet.

2023. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nézi a napjaidat és likeolja a posztjaidat attól még nem leszel számára különleges. Én is végignézem szinte minden ismerősöm story-át és szinte mindent like-olok is.
2023. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mi is a szándéka..úgy konkrétan, most az hogy tetszek neki vagy nem annyira nem mérv adó...mert amúgy nem az a nagyon fullos csaj, tehát össze tudnék vele jönni..csak felb*sz :D Mindegy inkább hagyom...majd talán valaki más össze jön
2023. ápr. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!