Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy bírnám apámat rábeszélni...

Hogy bírnám apámat rábeszélni hogy legyen kicsit engedékenyebb velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szépen fogalmazva apám engem semmibe nem vesz szinte egész életemben csak lesz.rt szépen mondva.Akkor próbálja játszani a törődő apát ha van barátom , ha valaki van nálunk, vagy ha el akarok menni otthonról. Ha elakarok menni otthon kotoszkodik már pedig 7-8 óra legyek otthon miközben még ígérte hogy nyári szünetben később is jöhetek haza.

A másik párommal lassan 2 éve vagyok együtt és nem engedi hogy együtt aludjunk osszesen ez idő alatt 3x aludtunk együtt az is azért volt mert el mentünk nyaralni idén ahová ő szintén nem akart elengedni csak anyám azt mondta mehetek és így ő nem szólhatott már bele és így ő is úgy mond bele egyezett.

Most pedig hogy kezdődik nekem megint a suli meg mondta páromat hétközben nem akarja látni és a hétvégéből is egy napot kapok ami kb 4ora hosszát tudunk majd együtt tölteni és szeretnénk már mindketten ha együtt aludnak de ezt ő még se akarja hallani.


18/L



2018. szept. 2. 01:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egyik exemmel pontosan ugyan ez volt a szitu. O nem mert beszélni az apjával, engem nem engedett vele bezselni. Tovabb kellett lépnem hiába szerettem. A kérdésedre a választ nem tudom, az vidzont fix, hogy minél elobb tedd meg. :)
2018. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Az a baj túl makacs nekem semmit tesómnak mindent! :/

2018. szept. 2. 01:31
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szarj a fejere? Mit tud tenni?
2018. szept. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szobafogsagot kapok megint és nem mehetek sehova. Páromat nem engedi hozzánk én meg nem tudok menni ha szobafogsagban vagyok. Egy utolsó senkihazi az apám.. szóval elég nehéz így
2018. szept. 2. 01:38
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
18 elmultal, ez mar surolja a szemelyi szabadsag megserteset. viccen kivul mondom. En otthagynam a francba. Utott mar meg? Anyud nem tud segitenu?
2018. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem még kezét soha nem emelt rám.

Anyám hiába akarná ha apám nemet mond akkor az nem néha néha tud befolyásolni de ebben nem sajnos.. Meg nem is akarom hogy veszekednek e miatt.

Hiába múltam el 18 van egy olyan érzésem meg itt lakók az van amit ő mond mert még tanulok és ő tart el engem.

2018. szept. 2. 01:56
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Jo, de ez nem igy megy.

Nem egy millio forintot kersz drogra.

2018. szept. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát tudom. De szerinte ez így a jó mindenkinek.

Nem baj 3ev suli utánna meló és elkoltozok😂 remélem akkor még együtt leszek a mostani párommal.

2018. szept. 2. 02:38
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Áruld már el légyszives, eddigi 18 évedet mivel töltötted? Suli, helyesírási szótár? Ezeket az oltári hosszú mondatokat, vessző nélkül, hol tanultad? Nem árt neked a szobafogság, próbáld hasznosan eltölteni...
2018. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember azt hiszi hogy a 18 éves kor az minden, lehet vitatkozni hogy ki kinek adjon igazat, de még mindig a szülőkkel laksz, ha azt mondanák hogy jöv. héten költözz el, mit csinálnál? Munka és pénz nélkül. Így már nem is olyan buli 18 évesnek lenni.


Én 21 évesen akartam elkezdeni a motorozást, akkora cirkusz kerekedett belőle hogy mire eljutottam volna a beiratkozásig 24 évre emelték a korhatárt, mérges voltam de nem maradt bennem harag, gyűjtöttem a pénzt addig és kivártam az a pár évet.

Fater ellene volt még akkor is, de fél úton a 30-hoz közel már mit tehetett volna?

Szóval ne gondold hogy csak nálatok vannak szabályok, beláttam hogy nem én osztom a lapot itthon, ehhez igazodok, majd a saját életembe én leszek a döntéshozó.


Az ismeretségembe, és családon belül is tudok több példát mondani arra, van ahol 23 éves lánynál nem tudnák elképzelni hogy ha lesz barátja vele aludjon, bár mondjuk ezt sokallják még a keresztszülők is, mert nem egészséges, de Te akkor sem vagy lemaradva semmiről.


Jobb lenne ha minden meg volna engedve? Itt van 20e forint, eredj lányom igyátok le magatokat, ha kijózanodtál haza jöhetsz, típusú felszínesség.

Ezekből később tapasztalatot gyűjthetsz, hogyan is kell fogni egy gyereket hogy az ne csússzon ki a kezeid közül, van akinek többé, van akinek kevésbé sikerül.

2018. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!