Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egyik fiú barátom mesélte nekem aki idősebb nálam,hogy miket művelnek az osztálytársai.Adott egy lány aki kicsit sem vonzó.A feje és az alkata fiús és nincsenek nőies vonásai.Emberileg nagyon jó.Szoktam vele beszélni pár mondatot mindig hiszen van közös óránk.A barátom osztályában csak fiú van és fogadást kötöttek mégpedig olyat,hogy aki összejön a csajjal az egy hónapig ingyen ehet pizzát az egyik fiúnak az apjának az éttermében.Elkezdték fűzni a csajt,de egyenlőre egy se járt sikerrel.Nem tudom,hogy a lány tudja e miért akarják felszedni így gondoltam lehet szólni kéne neki,de közben pedig nem szeretnék beleavatkozni hiszen nem az én dolgom.Féltem a lányt mivel nincsen tapasztalata,mert soha se volt kapcsolata és nem akarom azt,hogy csalódjon.A fiúk nem érzik ezt gáznak,hogy egy náluk fiatalabb lányt akarnak fogadásból felszedni?Ti mit csinálnátok a helyembenm

2023. ápr. 20. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát én kiálnék a lány mellett.Ha egy fiút kihasználnak az sem jó.Ne hadj,hogy azok kihasznaljak mert lehet,hogy utána lelkileg roncs lesz s kitudja hogy mi lenne utána.
2023. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is szólnék a csajnak, hiszen egy csalódás nagyon tönkretenné.
2023. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szólj, mert ez undorító.
2023. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, szólni kéne
2023. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképp szólj neki! Az ilyen nagyon kitudja csinálni az embert lelkileg...

2023. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!