Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy fiú mesél rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú mesél rólam a barátainak, rokonainak, de még a szomszédjainak is, akkor komolyan gondol?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk, de már mindenkinek mesélt rólam, szerintetek komolyan gondolja?
2023. ápr. 24. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem szoktam mesélni a rokonaimnak meg a szomszédnak a kiszemeltjeimről. Valami flúgos csávó lehet. 😂
2023. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, erősen függ attól, hogy miket is mesélt rólad, ha még soha nem is találkoztatok.

Elmesélte nekik, hogy végre beszélget interneten egy lánnyal?

Ha még soha nem volt csaja és folyton ezzel csesztették otthon, hogy miért nem ismerkedik már.

2023. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elég fura a kapcsolatunk, én meg sportolok, és főleg a versenyeimről szokott beszélni, van, mikor áthívta a szomszédjait megnézni egy közvetítést.
2023. ápr. 24. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan ismerkedtetek meg? Messze laktok egymástól?
2023. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos. Lehet csak azért mesél rólad mindenkinek, hogy mutogassa, hogy ő egy ilyen menő sportolóval ismerkedik, de ez nem garancia semmire. Elvégre azzal is lehet hencegni, hogy egy menő sportolót megdugott.:(
2023. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

#5

Nincs arról szó, hogy bárkit megdugott volna.

2023. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan gyerekes felfogású srácnak tűnik a barátod. De ha első barátnője vagy neki (még ha egyelőre csak online is), ez érthető, hogy ilyen lelkes. Majd belejön.
2023. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

#6 Köszi, erre magamtól nem jöttem rá...:D

Biztos van olyan, aki érti a válaszomat, remélem a kérdező is köztük van.

2023. ápr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 szerintem érthető voltál +1 oda. :)
2023. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!