Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagy baj ha nem akarok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha nem akarok a barátom baráti társaságának szerves tagja lenni?

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám hogy senkivel nincs bajom a haveri köréből, mind rendes korunkbeli fiatalok (16-17 évesek). Viszont valahogy sosem éreztem azt hogy annyira befogadóak lennének. Ők már egy összeszokott társaság én pedig nemigen tudok beilleszkedni közéjük. Az elején próbálkoztam, de az egyik lány akivel beszélgetni próbáltam pl. elkezdte közben a telóját nyomogatni. Nem azt mondom hogy jaj de izgalmas volt a beszélgetés, mert nyilván épp a közös pontot próbáltam megtalálni de azért elég rosszul esett. Ezen kívül valahányszor velük voltam olyan dolgokról beszélgettek amikhez én nem tudok hozzászólni (pl. régi bulik amiken én nyilván nem vettem részt mert nem voltam együtt a barátommal, vagy épp a sulis dolgok amikhez szintén nem tudok hozzászólni mert ők mind egy helyre járnak szakgimibe én meg sima gimibe járok máshova). Szóval őszintén beismerve nem érzem magam jól közöttük, így annyira nem is szeretnék eljárni velük. A barátomat persze nem tiltom tőlük vagy ilyesmi, akkor megy velük amikor szeretne és ezt ő is tudja de mindenáron magával akar cipelni és azt akarja hogy mindig ott legyek velük én is mondván majdcsak összehaverkodunk. Nagy szemétség részemről ha én ezt annyira már nem akarom? Nekem is van egy társaságom én meg velük járok el (nem kényszerítem a barátomat soha hogy jöjjön velünk) ő pedig eljárhat a sajátjával. Ez tényleg olyan rossz így?


17 évesek vagyunk mindketten amúgy



2023. máj. 12. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tarts ki, nem kell, hogy csak te akarj beszélgetni a többiekkel, hanem, ha nem vevő, akkor ne erőltesd. Ez nekik ugyanúgy feladatuk, sőt, mint neked. Tehát, ha csak csendben ülsz velük, egy ideig az is jó, aztán majd lesznek közös élmények. A lényeg, hogy ne vidd túlzásba a nekik megfelelni akarást.

De amúgy nem baj, ha külön is vannak programjaitok, sztem.

50f

2023. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Semmi gáz. Én megmondtam a barátnőmnek, hogy a barátait emberi moslékoknak tartom.
2023. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, érthető a helyzet. Persze talizni nyugodtan menj el velük, ha hívnak.
2023. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normálisak az érzéseid.Nem lehet mindenkivel passzolni és jól kijönni.

Mondd meg nyugodtan a párodnak ezt,ahogyan érzel,ha szeret akkor megfogja érteni a problémádat.

Mindkettőtöknek megvan a külön társas élete és ez így van rendjén.

2023. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok én is. A párom barátjaival valahogy egyáltalán nem találom meg a közös hangot. Neki nincs ilyen nagy társasága, de sok barátja van több helyről. Ugyanez a probléma nekem is hogy a téma általában olyan dolgok amikhez én nem tudok hozzá szólni. Régi dolgok( bulik, suli, munka). Én is többször mondtam neki hogy nyugodtan menjen de egyedül mert én nem érzem magam ott jól. Nincs velük bajom egyáltalán nem, csak nem vagyok velük egy hullámhosszon sem. Sőt nekem nagyon durván sok idő kell valakinek teljesen megnyílni. Annyi idot meg sose vagyunk együtt. Beszélj vele szerintem először is. Másrészt teljesen ne zàrkózz el azért tőlük én sem teszem. Én most megpróbálok idot adni magamnak. És igen ahogy előttem is írtak nem csak rajtad múlik. Hanem rajtuk is ugyanúgy
2023. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!