Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szóval a barátnőm ilyen sfs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a barátnőm ilyen sfs marhaságot csinál, és kiakadtam, hogy ez mégis mire jó neki, mert úgyis az lesz a vége, hogy kéjencek betalálják, és nem adott magyarázatot?

Figyelt kérdés
Ez nekem nem tetszik, mert végtére is... Miért lenne erre szüksége? Csak én érzem problémásnak?
2023. máj. 23. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Az meg mi a pénisz? :D én elég sok hülyeséggel tisztában vagyok, de fogalmam nincs tényleg miaz.
2023. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából az a lényege, hogy egy random idiótának (sok követővel, vagy sok követettel) megosztod a profilját insta-történetben, cserébe ő is visszaosztja a tied, és lesz sok követőtök.
2023. máj. 23. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem..hát értelme nem sok van :D annyira nem idegesítene szerintem, csak akkor ha mondjuk ezekre az emberekre rá is írogatna/stb...na akkor már kicsit felb..na.
2023. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi a f..nak akar sok követőt? Netrib..nc karrierre készül? :D
2023. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valóban nincs sok értelme, és ami zavar, hogy konkrét ribik között van a profilja.
2023. máj. 23. 13:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, én sem értem, miért kell neki a sok követő? Mi értelme van ennek az egésznek? Nem válaszol.
2023. máj. 23. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyenekre olyan megoldásom van, hogy nem vagyok fent Messengeren kívül semmi más platformon és így tudok arra koncentrálni, hogy amikor találkozunk akkor jó élményeink legyenek együtt és szeressük egymást.
2023. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem adott magyarázatot, mert helyette megadtad. Te is mondtad, az a lényeg hogy csorgassák rá a nyálát.

Minek vagy vele?

2023. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kint veled kozos kepe

Vagy ki vagy irva neki (hogy kapcsolatba vagytok) akkor csak nem irogatnak neki a pasik

Ha meg vissza ir valamelyiknek egy kavaros szoveget,szerintem a pali elkuldene neked

2023. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!