Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen velem a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt de sokszor összevesztünk már főleg olyan dolgokon amik szerintem teljesen apróságok. Pl elkértem az instáját hogy bekövethessem őt és úgy nekem támadt hogy ő biztos nem fogja nekem megadni meg ilyenek.. kiderült nemrégiben hogy instán megismert egy srácot aki a legjobb barátja neki. Alapból nagyon rosszul esett nekem az ahogy róla beszélt mindig hogy ő mindig milyen kedves vele meg mindig számíthat rá amikor én rám is bármikor számíthat meg soha nem voltam vele bunkó mindig megadok neki mindent amit csak tudok.

Van nekem is lány barátom de nem is szoktam róla beszélni neki hogy jajj de imádom őt meg ilyenek mert én nekem a barátnőm az aki a lelkitársam is egyben így ha valami olyan van akkor azt vele osztom meg nem egy baráttal.

Ő utálja azt a lányt és mondta hogy szakítsam meg vele az összes kapcsolatot. Mondtam neki hogy azzal a feltétellel megteszem ha ő is megszakítja az instát barátjával. Ott megint nekem támadt hogy ő biztos hogy nem meg hogy ő nem tud választani ő szeret engem de neki szüksége van a legjobb barátjára és akkor én se szakítsam meg akkor lány barimmal a kapcsolatot stb..

Teljesen úgy jön le nekem az egész hogy én már háttérbe szorulok és csak az a nyomorék van neki senki más. Elmondtam neki hogy nekem rosszul esik az hogy vele szivecskézik meg hogy ő benne jobban megbízik mint bennem mert ha valami baja van egyből hozzá rohan..



2023. máj. 28. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Valószínüleg azért ilyen, mert rohadtul nem szeret. Sőt, azt is szokták mondani, hogy mindig az a legféltékenyebb, aki félrejátszik.
2023. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes vagy rá, ha nem vagy teljesen belehabarodva, menekülj, tényleg, rohadt gyorsan.
2023. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem látod a fától az erdőt


Mivel tini kategóriában van ezért azt javaslom hogy nagyon gyorsan keress valamilyen közösséget ahol vannak célok és nem érzed magad magányosnak (csapatsport, zenekar stb.).

2023. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

“Ott megint nekem támadt hogy ő biztos hogy nem meg hogy ő nem tud választani”

Erre csak egy másik idézetet írnék

“Ha nem tudsz köztem és egy másik személy közt választani, ne engem válassz”

2023. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele de meg most is azt hajtogatta hogy o megprobalta meg en milyen bunko voltam vele pedig arra keptelen volt az hogy az instajat meg adja...
2023. máj. 28. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg abszurd... Én is voltam ilyen lánnyal, így szeretett, úgy szeretett, de nem követhettem instán, nem követhettem snapchaten, nem követhettem tiktokon, sehol sem. Ezeknek nem tudom, hogy a fejében mit jelenthet a szeretet, de én ha valakit szeretek, akkor azt szeretném, ha mindenhol ott lenne életemben. Nem az, hogy egy olyan profilt nem követhetek, amit valószínűleg random arcok a netről nézhetnek, írogathatnak, kommentelgethetnek és hasonló. Jó lenne az ilyeneknek a fejébe látni.
2023. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves amúgy?
2023. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem kell vele foglalkozni, ne nézz vissza többet.
2023. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15 én 17.
2023. máj. 28. 17:39
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Aha, hát akkor ez hasonló volt az én esetemben is, csak ott 14 volt a lány, én meg 18.
2023. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!