Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt lehet ha 18 èves koromig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt lehet ha 18 èves koromig mèg nem volt barátnőm? Nem nèzek ki rosszul ès mèg kedves is vagyok,

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 14:44
 1/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok még se volt még barátnőm, szimplán nem találkoztál azzal aki melléd illene, ne aggódj rajta, majd csak jönni fog én is így vagyok vele.
2018. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
azért lehet mert lúzer vagy. A kedves nem rosszul kinéző gyerekeknek sose lesz barátnőjük.
2018. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
ha privátot küldesz még nagyobb lúzer vagy.
2018. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből aztán tutira rájövünk...
2018. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kerssél kettyós 30-ast a fiataloknak csak elvárásaik vannak csak nem tudom mire fel!? Semmit az ég világon nem érnek!
2018. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert te xartad a spanyolviaszt, vagy mi, kedves utolsó?
2018. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Csak azt tudom mondani, mint a kettes, ez egy ilyen játék. Kedvesnek nem kell lenni ezt felejtsd el mielőbb, úgy kell a lányokkal bánni, mint a haverokkal, hülyülni, laza lenni, nem kell romantika, nyál, nem vevők rá.
2018. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az agresszív válaszolók milyen betegségben szenvednek?:D Szerencsétlen srác nem írt ide semmit rosszat. Erre úgy betámadja itt pár pancser, hogy az szánalmas... Komolyan arra élvezkedtek, hogy a segítséget kérő emberre belerúgtk még egyet? Gratulálok, sok buta féreg.
2018. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ez az igazság, csak ki használtok minket! De elvárások azok vanak!
2018. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira imádom az ilyen nőgyűlölő barmokat :D Ha ilyen vagy ne csodálkozz, hogy csak kihasználnak a nők. Megsúgom: sok férfi meg a nőket használja ki. Megy ez oda-vissza. Minden nemből vannak normálisak, és ha azok messziről elkerülnek téged...hát akkor vedd észre a saját szemedben azt a rohadt nagy gerendát.
2018. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!