Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sokszor próbáltam már szakítan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor próbáltam már szakítani a barátommal, mindig azt mondta, hogy jó lesz az, ha nem leszek ott veled? Lehet bajod fog esni?

Figyelt kérdés

Idézek beszélgetésből: "Senki nem fog, senki nem tud majd úgy szeretni, mint én, és sokan arra várnak, hogy eltűnjek, hogy behálózzanak, hogy lehúzzanak. Ezt akarod? Kihasználnak, ahogy kihasználtak mindig is. Játszanak veled, játékszer vagy a számukra, csak én voltam képes meglátni benned azt, amit ők nem, és ezt te is tudod jól. Tényleg ezt akarod? Nézz rám, nézz magadra, azért vagyunk azok, akik, azért lettünk erősebbek, többek, mások, mint a többi, mert összetartozunk, mert egymást tettük többé, együtt vagyunk egészek. Szükséged van rám, ahogy nekem szükségem van rád. Ha együtt vagyunk, senki sem álílthat minket, de ha elhagysz, el fogsz veszni, egy leszel a sok közül, elszürkülsz, és eltűnsz... Tényleg ezt akarod? Én nem szeretném."


Szóval ilyesmit ír, és minden barátnőm azt mondja, hogy manipulál. Szerintetek?


2023. máj. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Manipulál,éruelmileg zsarol. Próbálja letörni az önbizalmad,önértékelésed és hogy érezd értékes nő vagy....
2023. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy barom aki be van xarva hogy egyedül marad ês rájössz hogy nélküle jobb. Törlés, tiltás stb
2023. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Manipulál.
2023. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Azonnal hagyd ott. Ez konkrétan a fizikai erőszak előszobája.

(Biztos tudod, hogy vannak nők, akiket a barátjuk/párjuk veszekedés közben halálra ver. Na az ő kapcsatuk is valahogy így kezdődött.)

2023. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam ebben a helyzetben. A legjobb amit tehetsz, ha tiltod mindenhonnan, ha hív nem veszed fel, hihetetlenül felszabadító érzés megszabadulni egy ilyentől. El akarja venni az önbizalmadat, manipulál, és ha nem lépsz egyre inkább korlátozni fog, mert tudja hogy megteheti veled, és te hagyni is fogod, mert egy idő után már te is elhiszed neki, hogy nem kellenél másnak, de ez nem igaz, csak jobbat kaphatsz. Az exem ugyanezeket hajtogatta... Nekem egy pofon kellett és sok jó barát támogatása ahhoz, hogy észhez térjek. Nem is tudod milyen veszélyesek az ilyen emberek, teljesen tönkre fog tenni lelkileg!
2023. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Manipulatív szarhàzi. Qurva gyorsan tiltsd le mindenhonnan.
2023. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy beteg, pszichopata.

Azt sugallja, hogy ő általa lettél valaki, nélküle senki vagy.


Adynak ezért utálom a Lédához írt, az Elbocsátó szép üzenet c. versét ( habár Lédát is utálom, de az más tészta).


Azt írja:

“csupán azt keresem,

Hogy szép énembõl valamid maradjon,

Én csodás, verses rádfogásaimból

S biztasd magad árván, szerelmesen,

Hogy te is voltál, nemcsak az, aki

Nem bírt magának mindent vallani

S ráaggatott díszeibõl egy nõre.”


“Ki elõttem kis kérdõjel vala

S csak a jöttömmel lett beteljesedve.”


“S mindegy, mi nyel el, ár avagy salak:

Általam vagy, mert meg én láttalak

S régen nem vagy, mert már régen nem látlak.”


Vagyis: ami vagy, azt mind tőle kaptad.


Úgy takarítsd ki az életedből, mintha sosem ismerted volna.

2023. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!