Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnőm, hogy itt a nyári szünet, és márpedig ő bulizni fog, amikor csak teheti, és nem érdekli, hogy ez nekem nem tetszik, nem tilthatom meg?

Figyelt kérdés
Nem mintha meg akartam volna tiltani, de ezzel nagyjából kijelentette, hogy le vagyok fosva és semmibe vesz, igaz?
2023. jún. 21. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igaz. Biztos, hogy a barátnőd? Nyilván nem tilthatod meg, de ...
2023. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez azt jelenti hogy ki akarja használni a nyarat. Ha bízol benne miért zavar? Ha nem bízol benne miért vagy vele együtt? Nálunk ez úgy működik hogy: -Megyek bulizni.

-Jó szórakozást.

2023. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
#2 az én értelmezésem szerint nem volt semmi előzménye ennek a kijelentésnek, ezt meg így odaköpni elég pofátlan a csaj részéről. Szépen is el lehet mondani, hogy ki szeretné használni ezt a nyarat. Nem kell feltétlen a semmiből így megfogalmazni szóval igazat adok a kérdezőnek, ha nem értettem félre.
2023. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy volt az előzménye, hogy mondtam, hogy ide-oda kellene mennünk, meg milyen jó lenne az egész nyarat együtt töltenünk, csak ő és én, végre megszabadulva a kötöttségektől, és akkor ezt, csak úgy, a semmiből jőve a fejemhez vágta.
2023. jún. 21. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon buta barátnőd lehet.


Az egy dolog hogy azért az egész nyarat nem kell együtt történetek ,mert azért a családra is szánjatok időt és a barátokat se hanyagoljátok el,de hogy ennyire semmibe vegyen téged...

2023. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Magával az igénnyel, hogy el-eljárogasson szórakozni némi énidő keretein belül, még nincsen semmi baj. A körítés és a tisztelet hiánya az, ami nálam kivágná a biztosítékot. Próbáld meg elmondani neki, hogy ez neked nem esett jól, esetleg kössetek kompromisszumot.
2023. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem ismerjük a másik fél allaspontját így nem lehet ítélkezni. Nem ördögtől való ha nem ugyan azt akarjátok.
2023. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leültem volna vele beszélni egy kicsit, hogy miért érdemlem ezt a hangnemet.
2023. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy nem ennyirre szofisztikáltan vetetted fel neki, hogy szeretnéld jól érezni magad vele. Szerintem olyan módon közölhetted ezt vele, amivel direkt, vagy közvetetten éreztetted vele, hogy bizony nem nézed jó szemmel, ha nem állandóan veled lenne.

Vagy B. lehetőség: egyszerűen csak egy tuskó.

2023. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!