Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha van barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van barátom de egy másik fiú tetszik?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt a barátommal, de már nem olyan, mint az elején ő idén kezdett új iskolát és teljesen más, mint volt az elején mindennap beszéltünk mostanában van, hogy két-három naponta néha van, hogy több ideig nem beszélünk. Múltkor elhívtam magamhoz (még sose volt nálunk) és kérdezte: akkor mutatkozzak be az egész családnak? Mondtam neki: nem kell, megoldhatjuk, hogy csak mi ketten legyünk és azt mondta alapból nincs kedve átjönni. Nemrég volt szülinapom és még egy boldog születésnapot se kaptam tőle, pedig tudta hogy aznap volt, hiszen képet is raktam ki, sőt beszéltünk is. Amikor meg találkozunk mindig hozza magával a legjobb barátját, nyilván a barátja nincs egész végig a nyakunkon szokott időt hagyni kettesben de akkor is.

Most van egy fiú aki kedves velem, aranyos, jó fej. És azt hiszem tetszik.


De nem tudom eldönteni, hogy tényleg tetszik vagy csak a tudat, hogy kedves velem és minden apróságra odafigyel hiszen még csak most ismertük meg egymást a jelenlegi barátom is csinált, később lehet ő is elhanyagolna, de nem tudom milyen ez az egészséges kapcsolatban hiszen a jelenlegi barátom az első.


Azt mellé kell írnom, hogy a jelenlegi barátom az én ízlésemhez 10/10 a fiú aki tetszik 10/5-7. Anyu szereti a mostani barátom (meséltem neki, persze nem arról, hogy elhanyagol meg mutogattam képeket róla). De ha véletlenül összejönnék azzal a fiúval lehet nem nagyon lenne engedékeny ezen a téren (mostani barátommal bárhova mehetek megbízik benne látja rajta, hogy azért talpraesett).


2023. jan. 24. 20:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azt érzem a jelenlegi barátomnál inkább a külsőt vettem figyelembe, nem úgy mint a mostani srácnál.
2023. jan. 24. 20:17
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Maradj a mostani barátoddal és mondd el hogy mi zavar a kapcsolatban.

Mert magától nem tudhatja

2023. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Többször mondtam már, egyszer mondta, hogy változtat, de azt hiszem az nem tartott sokáig…
2023. jan. 24. 20:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk a legtöbb esetben nem érzik át a probléma súlyát és csak akkor jönnek rá ha már késő (tapasztalat). Rendes lánynak tűnsz úgyhogy próbáld neki elmagyarázni mégegyszer és hátha rájön hogy el fog veszteni téged ezért változtat. Ha nem akkor vess véget, a másik sráctól függetlenül, mert nem érdemel meg.

16F

2023. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a gond már többször próbáltam jelezni és kérdeztem komolyan gondolja-e egyáltalán, már én érzem kellemetlenül magamat ha ilyet kérdezek tőle. Lehet már nem is szeret csak nem akar megbántani.
2023. jan. 24. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Vagy már nem szeret, vagy abba a csapdába esett (amibe sokan), hogy érzése szerint a lány megszerzéséhez kell több energia, nem pedig a megtartásához.

Én a helyedben megszellőztetném neki a szakításról szóló gondolataidat, ami így durvának hangzik, de a reakciója sokat elárul majd.

2023. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát én kezdeményeztem a kapcsolatot (adtam jeleket), de utána megmondtam neki, hogy nem tudom jó lesz-e ez így nekünk és ő mondta mindenféleképpen adjunk esélyt tehát nem volt nehéz dolga megszerezni úgymond.
2023. jan. 24. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Rendes lány vagy, te mindent megteszel érte, hogy jó kapcsolatotok legyen. De ő nem hajlandó tenni érte. Sajnálom, ilyen a tini élet, nem véletlenül mondják, hogy abból mindig szakitás lesz a vége.
2023. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ugyanezt érzem, csak már annyira kötődök hozzá. Nem tudom milyen lenne nélküle. Plusz van egy-két fiú barátom aki abba a suliba jár ahova én de ők a barátom közeli barátai és nem tudom ők, hogy fogadnák. (Megutálnának vagy valami)
2023. jan. 25. 14:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Es ez mi kozod hozza?

A sajt magaddal foglalkozz, ne masokkal.

Ha nem rosszbol valtok el, nem lesz semmi pletyka

2023. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!