Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem aludhatunk együtt?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatunk együtt?!

Figyelt kérdés

1hónap múlva leszek 17, a barátommal 8hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást, jó a kapcsolatunk, bár mostanság kevesebbet tudunk együtt lenni. Épp ezért is szerettem volna vele aludni, de amikor felhoztam anyukámnál a témát, rögtön nemet mondott. Anyukámmal egyébként elég jó a kapcsolatom, szinte mindent megenged, persze normális kereteken belül. Soha nem adtam okot arra, hogy ne bízzon bennem, ezért sem értem miért nem engedi. Nagyon zavar, mert én tényleg csak több időt szeretnék vele tölteni és ez nem csak a sz.xről szól. (Amúgyis már megvolt)

Anyukám elmondása szerint attól fél, hogy terhes leszek, de hát istenem nem vagyunk felelőtlenek. És szerintem már kisgyerek se vagyok. Segítsetek, hogyan vehetném rá? Nem nagyon akar beszélni se erről.



2023. júl. 6. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Várj még egy évet!
2023. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Háát..igen, csak most vagyok vele együtt (mármint nyilván hosszú távra tervezzük, de ki tudja mit hoz az élet) és fiatal is csak egyszer vagyok, szóval most akarnám kihasználni
2023. júl. 6. 20:43
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

"Anyukám elmondása szerint attól fél, hogy terhes leszek"

Talán megbeszélhetnéd vele, hogy a szexre nem csak éjszaka lehet időt szakítani.

Felvilágosult fiatal vagy, ismered a védekezés fogalmát.Kicsit hízeledhetnél neki, ha valami olyasmit mondanál, hogy sokat tanultál tőle, vagy ilyesmit.

2023. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Tudja, hogy szexeltek?

Mert ha igen, akkor totál értelmetlen amit mond. Ha meg nem, akkor meg nagyon naív lehet, hogyha azt hiszi még szűz vagy.

2023. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Próbálj alternatívát keresni, például aludjon nálatok a barátod. Ha ezt sem engedi, akkor pedig felvilágosíthatod, hogy szexelni nem csak este lehet.
2023. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
El nem tudom képzelni mi értelme van az ottalvasnak úgyis dugtok mint a nyulak
2023. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Mond el Anyukádnak, hogy hogy fogtok védekezni! (azt el ne süsd hogy "majd vigyázunk" mert ez nagyon rossz indítás!) Óvszer, gyógyszer, vagy csak orál. Ha látja, hogy valóban hatékonyan fogtok védekezni, akkor nem hiszem hogy ne lágyulna meg a szíve!
2023. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni vele, hogy nem csak éjszaka lehet, bár szerintem ezt magától is tudja. De nem segített ez se
2023. júl. 6. 23:57
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Tehát, akkor nem tudja, hogy szexeltek?
2023. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem tudja
2023. júl. 7. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!