Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem aludhatok a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok a barátommal?

Figyelt kérdés

16 és fél éves lány vagyok, a barátom 18 lett nem rég, és fél éve vagyunk együtt. Ő az első barátom, előtte nem igazán volt rendes kapcsolatom. Jó a kapcsolatunk, sokat vagyunk együtt, szeretjük egymást. Nemrégiben felvetettem az ötletet anyukámnál, hogy ott aludhatnék-e nála. A válasz természetesen rögtön NEM volt. Nem teljesen értettem, őszintén kicsit ki is akadtam rajta. De nem azért, mert nemet mondott, hanem inkább, mert nem tudtam vele megbeszélni ezt a dolgot, meg se hallgatott. A másik hogy én nem voltam soha az a tipikus “tini” , mint a korombeliek. Mármint bocsánat az általánosításért, úgy értem hogy nem vagyok az a “r@bi” fajta, nem bulizok minden héten, nem cigizem, nem vagyok hajnalig kint, betartom anyukám kéréseit és ez mindig így volt. Ezért is akadtam ki, hogy ennyire nem bízik bennem ilyen téren, és egyáltalán nem ért meg. Azt mondta fiatal vagyok ehhez, és hogy ez “felnőttes” dolog. Egyébként dolgozom rendszeresen 16 éves korom óta, és a jogsit is most fogom kezdeni. Érdekes, ehhez már nem vagyok fiatal. Tényleg nagyon felb@@sz, nem értem hogy miért kell mindent korhoz kötni, szerintem ez inkább felfogás és érettség kérdése. A másik, hogy az együtt alvás nem feltétlen a sz€ks-ről szól. Legalábbis nekem nem. Szimplán szeretnék vele többet lenni, főleg hogy jön a nyár. Nem értem ez miért akkora dolog. Tényleg szeretjük egymást, és szerintem kellőképp komoly a kapcsolatunk és mind ketten vagyunk annyira érettek, hogy felfogjuk a dolgot és az esetleges “következményeit”. Egyébként anyukám viszonylag sok mindent megenged, ezért is nem értem erre miért mond kapásból nemet. Próbáltam megbeszélni vele, és észérvekkel meggyőzni, de nem.


Esetleg tudnátok valami tippet adni, hogyan győzhetném meg? :(

Várom minden tini válaszát, aki volt màr hasonló helyzetben, vagy anyukák, akiknek tini lányuk van!

Előre is köszönöm.



2023. jún. 9. 16:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha van bármi kérdés még ezzel kapcsolatban, írjatok nyugodtan prívátban :(
2023. jún. 9. 16:39
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Szeribtem üljetek le és próbáljátok megbeszélni, kérdezd meg miért nem engedi meg
2023. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Mást nem nagyon tudok ajánlani
2023. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Azért ez elég gaz, 13-14 évesek már ribik, meg minden hétvégét buliban töltik te meg majdnem 17 evesen nem aludhat sz a pasiddal. Anyád regimódi. Mondd meg neki, hogy úgyis meg fog dugni kar ezt így tiltogatni. Anyád is korán kezdte ….beszélj vele.
2023. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg ha megbeszélnéd anyukáddal, hogy a barátod aludjon nálatok? Lehet akkor nem féltene annyira :)
2023. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
81%

Attól fél, hogy teherbe ejt.

Ülj le vele beszélgetni.

2023. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Itt jön létre a birtoklásmánia a szülő esetében, valószínűleg volt szexuális érintkezés is már köztetek, anyád meg elhiszi azt, hogy csak ezért aludhatnál nála, meg hogy pont ekkor fog megtörténni. Ezért nem mondanak el semmit a szülőknek, mert ott a rejtett lenézés, meg a feltétel nélküli elfogadás hiánya. Így legalább tudnák mi történik a gyerekükkel, így meg pont kizárják ennek a lehetőségét. Ahogy említetted, ha te betartod anyád kéréseit, de ő a te esetedben nem, biztos, hogy neked is be kell tartani?
2023. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Mert tudja, hogy rommá leszel dugva.


Persze délután kettőkor is lehetsz, de akkor legalább nem ezen gondolkodik.

2023. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerűen félt téged, bár az teljesen igaz, hogy szexelni nem csak éjszaka lehet.

Három megoldás van:

- Azt hazudod, hogy egy barátnődnél alszol

- Megpróbálod vele megbeszélni

- Megvárod, ameddig betöltöd a 18-at, onnantól meg azt csinálsz, amit akarsz.

2023. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg az lehet hogy segítene ha anyukádnak bemutatod a barátod és elsőnek ő alszik nálatok.
2023. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!